برای روز زمین، 7 مطلب الهام بخش

در 53 سال گذشته، 22 آوریل روز زمین نامگذاری شده است. این به عنوان یک فراخوان برای بازسازی یک محیط آلوده شروع شد و از آن زمان به تغییر آب و هوا توجه کرد.

از آنجایی که ما هر روز اخبار و رویدادهایی را پوشش می دهیم که سیاره ما را تحت تاثیر قرار می دهند، این لیست از مقالات را گردآوری کرده ایم که امیدواریم شما را الهام بخش، شگفت زده و سرگرم کند. این جامع نیست. برای اینکه با همه کارهایی که انجام می‌دهیم همراه باشید، در خبرنامه هفته‌ای دو بار ثبت نام کنید، Climate Forward.


با تشدید گرمایش جهانی خشکسالی، سیل و آتش‌سوزی، ایجی اسمیت به یکی از تعداد فزاینده‌ای از دامداران، دانشمندان و دیگر «باوران بیش‌پوست» تبدیل شده است که این موجودات را نه تنها به‌عنوان کمک‌کننده، بلکه به‌عنوان سلاح‌های پشمالو برای انعطاف‌پذیری آب و هوا می‌دانند.

آقای. پدر اسمیت، هوراس اسمیت، سدهای بیشمار زیادی را در زندگی خود منفجر کرد. اما کار با بیش از حد می تواند به ذخیره آب گرانبها و جوان سازی زمین های ویران شده توسط تغییرات آب و هوایی کمک کند. تا زمانی که خانه هایشان را دینامیت نکنید.

جنگ بود سپس، آتش بس یک دامدار با برخی بیورهای مزاحم نتیجه داد.

این درسی است در مورد چگونگی همزیستی با گونه های دیگر، که بسیاری از آنها در خطر کاهش خیره کننده تنوع زیستی هستند.


در ماه آگوست، دانشمندان مقاله‌ای را منتشر کردند که در آن بررسی می‌کرد در صورت وقوع یک طوفان بزرگ در کالیفرنیا چه اتفاقی می‌افتد. تا ژانویه، این ایالت توسط رودخانه‌های جوی زیادی آسیب دیده بود، البته نه به اندازه‌ای که مقاله پیشنهاد می‌کرد. اما این یادآوری بود که چگونه سیاره‌ای گرم‌تر با آب‌وهوای شدیدتر است و این پرسش‌ها را در مورد اینکه آیا رویکردهای ما در قبال طوفان‌های فلج‌کننده با چالش‌های تهدیدات آب و هوایی قرن بیست و یکم سازگار است یا خیر، ایجاد کرد.


فصل بارانی در سراسر آسیای جنوبی یک زمان دیدنی از سال است که در طول قرن ها در شعر، فیلم، موسیقی عامه پسند و زندگی روزمره به تصویر کشیده شده است. اما اکنون، تغییرات آب و هوایی فصل را بسیار خطرناک تر و غیرقابل پیش بینی تر می کند.

ما زیبایی و خطر را در سفری در سراسر منطقه به تصویر کشیدیم. در طول راه، ما داستان های قابل توجهی پیدا کردیم – از جمله گروهی از بچه های مدرسه روستایی که به اجرای یک سیستم هشدار اولیه ابتکاری کمک می کنند.


ساختمان های بزرگ منبع بزرگ انتشار گازهای گلخانه ای هستند. برای رفع این مشکل، یک شرکت در شهر نیویورک می‌خواهد دی اکسید کربن را در منبع جمع‌آوری کند، آن را مایع کرده و در بلوک‌های بتنی مانند آنچه در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، دفن کند. در واقع، در حال حاضر آن را انجام می دهد.

اگر به نظر راه حلی برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای است، به این دلیل است که اینطور است. اما، به نظر می رسد، برخی از راه های واضح تر برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای، مانند تعویض گاز و نفت با گرمایش الکتریکی تمیزتر، می تواند یک چالش پرهزینه و لجستیکی باشد.

این همه در پاسخ به قانون جدید آب و هوایی گسترده در شهر نیویورک است که ساختمان‌ها را ملزم می‌کند انتشار گازهای گلخانه‌ای را کاهش دهند یا جریمه شوند. این شهر را به آزمایشگاهی از انواع مختلف تبدیل کرده است و تغییرات و نوآوری را مجبور می کند زیرا صاحبان املاک تلاش می کنند تا از مجازات های هنگفت جلوگیری کنند.


به اقیانوس نگاه کن این یک میان وعده است. این یک لکه است. جلبک دریایی است.

جلبک دریایی در حال گذراندن لحظاتی فراتر از جایگاه خوشمزه سنتی خود در غذاهای آسیایی است.

دانشمندان و کارآفرینان در حال آزمایش جایگزین های پلاستیکی مبتنی بر جلبک دریایی هستند. آنها در حال بررسی پتانسیل آن برای بیرون کشیدن دی اکسید کربن از هوا هستند. و آنها به گاوها می خورند تا متان گرمایش سیاره را کمتر آروغ بزنند.

با این حال سوالات بزرگی وجود دارد. به عنوان مثال، آیا جلبک دریایی خود می تواند در یک جهان در حال گرم شدن رشد کند؟


بیل مک کیبن اولین کتاب خود را بیش از 20 سال قبل از تولد ژیه باستیدا منتشر کرد. اما به عنوان رهبران آب و هوا، آنها موافقند که “برای یک فعال امید داشتن مهمترین چیز است.” تایمز امسال با هر دوی آنها صحبت کرد.


تغییر اقلیم موضوع بزرگی است که به سختی می توان آن را درگیر کرد. ما پاسخ‌هایی را برای پرسش‌های کوچک و بزرگ آب و هوا جمع‌آوری کرده‌ایم و سؤالات جدیدی را نیز برای پاسخ‌گویی یادداشت می‌کنیم.

Fletcher Hobbs

نینجا آبجو عمومی. محقق اینترنت. معتاد وب هیپستر پسند. خواننده مغرور. زیاد می افتد

تماس با ما