بررسی وردل امروز: 17 آوریل 2023

به The Wordle Review خوش آمدید. هشدار دهید: این مقاله حاوی اسپویل هایی برای پازل امروز است. ابتدا کلمه را حل کنید، یا با مسئولیت خود پیمایش کنید.

هنرمند برجسته این ماه سیمون نورونا است. می توانید در مورد او بیشتر بخوانید اینجا.


★★★★

Wordle 667 4/6

⬜⬜⬜⬜ ADIEU
⬜⬜⬜⬜چسب
🨰⬜⬜⬜ FRILL
🩟

کلمات چهار حرفی را فراموش کنید. چه کسی می دانست که این همه کلمه پنج حرفی در زبان انگلیسی وجود دارد؟ این جادو، دیوانه، فوق العاده است. کلمات پنج حرفی بسیار زیادی وجود دارد که می توانید عملاً در همه آنها بیفتید، مانند فرو رفتن در یک تسلی دهنده زبان DOWNY و پیچیدن خود در ترکیب های الفبایی. این من را به NUTTY هدایت می کند.

در واقع سعی کنید یک جمله بدون کلمه پنج حرفی بنویسید. سخت تر از آن چیزی است که فکر می کنید. و هنگامی که شروع به دیدن آنها می کنید، آنها را در همه جا می بینید.

من اغلب احساس کرده‌ام که دنیای بازی بین جدول کلمات متقاطع و انواع سودوکو تقسیم شده است. بین کسانی که به نوسانات واژگان و معنی عشق می ورزند و کسانی که به چالش استراتژی برمی خیزند. من همیشه محکم در اردوگاه سابق بوده‌ام، اما وردل این شکاف را پر کرده است، شاید به همین دلیل است که آن را هم آزاردهنده و هم اعتیادآور می‌دانم.

من به طور کلی معما را در چهار تلاش حل می کنم، که از یک طرف آن را دوست دارم زیرا به من امکان می دهد کلمات پنج حرفی بیشتری را کشف کنم – تانگو، که انبه را مطرح می کند، که باعث می شود به خربزه فکر کنم زیرا … میوه. اما من همچنین می خواهم این کار را در سه یا حتی دو انجام دهم، زیرا من رقابتی هستم. این خیلی اوقات اتفاق نمی افتد. امروز این اتفاق نیفتاد.

من با ADIEU شروع کردم، که به نظر می رسد یک کلمه آغازین خوب است، زیرا حروف صدادار بسیار زیادی وجود دارد، اما اغلب کمتر از مثمر ثمر است. این فقط یک حرف داشت، اما حداقل در جای مناسب بود. سپس با STICK رفتم زیرا سعی می‌کردم استراتژیک باشم، اما این فقط به حذف حروف بیشتر کمک کرد، نه اینکه برنده‌ها را اضافه کنیم. برای انتخاب یک کلمه خسته کننده، عدالت کارمایی به نظر می رسید، بنابراین من FRILL را به افتخار شغلم به عنوان منتقد مد امتحان کردم. آه! حالا داشتیم به جایی می رسیدیم: یک نامه دیگر، حتی اگر در جای اشتباهی باشد. در واقع، من آن را در تلاش بعدی خود حل کردم.

پاسخ امروز به نوعی یک کلمه سرگرم کننده است (سعی کنید آن را 10 بار سریع بگویید)، بنابراین من به این پازل چهار ستاره از پنج ستاره می دهم.


کلمه امروز WHIFF است. طبق فرهنگ لغت کالج جدید وبستر، این اسمی است به معنای «بوی مختصر و گذرا که در هوا منتقل می‌شود».


حرف امروز این است به دلیل ناآشنا بودن الگوی حروف آن نسبتاً چالش برانگیز است.

الگوی حروف به اندازه‌ای منحصربه‌فرد است که معمولاً می‌توان پاسخ را با استفاده از استراتژی‌های حذف در شش حدس پیدا کرد، اما کلمه دارای حروف تکراری است که آن را دشوار می‌کند.

در اینجا یک یادآوری از پاسخ های هفته گذشته است.

Wordle 660 دوشنبه، 10 آوریل: زیر

Wordle 661 سهشنبه، 11 آوریل: QUALM

Wordle 662 چهار شنبه، 12 آوریل: بوراکس

Wordle 663 پنج شنبه، 13 آوریل: قیراط

Wordle 664 جمعه، 14 آوریل: دزد

Wordle 665 شنبه15 آوریل: آگونی

Wordle 666 یکشنبه، 16 آوریل: ساکن


سیمون نورونا تصویرگر و کارگردان هنری جنوب آسیا از دبی است که مقیم نیویورک است. او از بافتن روایت ها و جزئیات پیچیده در تصاویرش با پالت های اشباع شده و نورپردازی بدی که به امضای او تبدیل شده، لذت می برد. او در مصاحبه‌ای با Wired گفت: «من دوست دارم سبک تصویرسازی را به عنوان تنها نقص‌های طبیعی‌مان در نظر بگیرم و بهترین کار را با آن انجام دهیم.»


اگر کلمه ای متفاوت از آنچه امروز معرفی شد حل کردید، لطفاً صفحه خود را بازخوانی کنید.

به گفتگو در رسانه های اجتماعی بپیوندید! از هشتگ #wordlereview برای چت کردن با حل کننده های دیگر استفاده کنید.

هر نظری دارید در نظرات بنویسید! لطفا دستورالعمل های جامعه را دنبال کنید:

  • مهربان باش. نظرات برای مدنیت تعدیل می شوند.

  • مشکل فنی دارید؟ لطفاً از دکمه راهنما در منوی تنظیمات برنامه بازی ها استفاده کنید یا به nytgames@nytimes.com ایمیل بزنید.

  • این قوانین اجرا خواهد شد.

برای پست های گذشته و آینده به آرشیو مراجعه کنید.

Patrick Hodges

کاوشگر دوستانه استاد موسیقی مغرور. درونگرای افراطی کارشناس سفر. نویسنده. متعصب غذای بی عذرخواهی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorial