تجاوز جنسی در هند: پسر 12 ساله در «وضعیت وخیم» به دنبال تجاوز گروهی در دهلی نو


دهلی نو
CNN

به گفته کمیسیون زنان دهلی، یک پسر 12 ساله پس از اینکه در دهلی نو پایتخت هند مورد تجاوز گروهی قرار گرفت و مورد ضرب و شتم قرار گرفت، “وخیم” است. (DCW).

سانجی سایین، معاون کمیسر پلیس دهلی، در بیانیه‌ای ویدیویی گفت که حمله احتمالی توسط سه مرد – که همگی افراد زیر سن قانونی قربانی شناخته می‌شوند – از جمله یکی از بستگان خانواده انجام شده است.

گفته می شود که حمله مورد ادعا انجام شده است این مکان در محله شمال شرقی سیلامپور در 18 سپتامبر است، اما طبق اظهارات پلیس و DCW تا 22 سپتامبر گزارش نشده است.

DCW یک مرجع قانونی است که برای بررسی مسائل مربوط به امنیت و ایمنی زنان تحت قانون دهلی منصوب شده است.

ساین در این بیانیه ویدئویی گفت: پرونده در دست بررسی است و دو نفر از متهمان دستگیر شدند. ساین گفت: «سه متهم از یک جامعه هستند، همسایه بودند.

آنها هنوز متهم نشده اند.

در بیانیه‌ای از DCW در روز یکشنبه، والدین پسر گفتند که پسرشان پس از اینکه گفته می‌شود با میله مورد تعرض قرار گرفته و به طرز وحشیانه‌ای با آجر مورد ضرب و شتم قرار گرفته، در “وضعیت بحرانی” قرار دارد.

سواتی مالیوال، رئیس DCW در تماس تلفنی با سی‌ان‌ان در پاسخ به سوالی درباره وضعیت فعلی‌اش، گفت: «این پسر در وضعیت خوبی نیست و ممکن است موفق نشود.

در سال‌های اخیر اعتراضات در هند علیه افزایش تجاوز جنسی، معمولاً علیه زنان و دختران، به امری عادی تبدیل شده است.

در سال 2012، تجاوز گروهی و قتل دانشجوی پزشکی Nirbhaya – نام مستعاری که به قربانی داده شد، به معنای “بی باک” – در دهلی باعث شد میلیون ها زن خواستار مجازات های سخت تر برای عاملان شوند.

بر اساس اسناد دادگاه، نیربهایا پس از تجاوز و حمله با میله های آهنی دچار جراحات وحشتناکی شد. او دو هفته پس از حمله در بیمارستانی در سنگاپور درگذشت.

مرگ نیربهایا تجاوز جنسی در هند را مورد توجه قرار داد و نقطه عطفی را در این کشور با معرفی قوانین جدید از جمله پیگیری سریع پرونده های تجاوز جنسی از طریق سیستم قضایی و تعریف اصلاح شده تجاوز به عنف که شامل دخول مقعدی و دهانی می شود، رقم زد.

Erica Ferrell

نینجا موسیقی غرور آفرین. حل کننده مشکل متخصص حرفه ای سفر. دردسر ساز. ارتباط گر مشتاق

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاه