جورجیا، میشیگان، TCU و ایالت اوهایو نیمه نهایی پلی آف هستند

سابان، اگرچه او تیمی را نام نمی برد که فکر می کرد تیمش باید بپرد، به نظر می رسید کمتر به شاخ قورباغه ها اشاره می کند تا در ایالت اوهایو.

به سختی می توان فهمید که آیا سابان واقعاً با کمیته صحبت می کرد – یا فقط سعی می کرد پایه هواداران خود را آرام کند، که ممکن است به طور موجهی بدخلق باشد که تیمی که تقریباً دومین قهرمانی متوالی فصل گذشته را در یک سال بازسازی به دست آورد، حتی نتوانست از آن خارج شود. SEC West با یک کوارتربک برنده جایزه Heisman و یک دفاع پر ستاره.

یکی از نکاتی که سابان به آن اشاره کرد، دارای ارزش تاریخی است: از دست دادن فوران در اواخر فصل اغلب پیشگویی از آنچه در پیش است است. ممکن است یک استثنا در سال گذشته رخ داده باشد که No. 1 گرجستان در بازی قهرمانی SEC به راحتی توسط آلاباما شکست خورد، 41-24، اما به عنوان شماره یک به پلی آف راه یافت. تیم 3، میشیگان را در نیمه نهایی با بولدوزر شکست داد و انتقام شکست را از آلاباما در بازی عنوان گرفت.

اما در فصل همه‌گیری 2020، نوتردام توسط کلمسون در بازی قهرمانی ACC منفجر شد و در نیمه‌نهایی با آلاباما برابری نکرد.

در سال 2003، اوکلاهاما در بازی قهرمانی Big 12 با نتیجه 35-7 توسط ایالت کانزاس شکست خورد و در بازی عنوان قهرمانی سری Bowl قهرمان شد که در یک مبارزه دفاعی به ایالت لوئیزیانا باخت. در آن فصل، USC، که تنها شکستش در وقت های اضافه در کال و کوارتربک بی سابقه اش، آرون راجرز بود، کنار گذاشته شد. هنگامی که تروجان ها به طور قانع کننده ای میشیگان را در کاسه رز شکست دادند، با قرار گرفتن در صدر نظرسنجی آسوشیتدپرس، رای نویسندگان را دریافت کردند.

و در سال 2001، نبراسکا در فینال فصل عادی خود با نتیجه 62 بر 36 توسط کلرادو مغلوب شد، اما در بازی عنوان جای گرفت، جایی که برای میامی همخوانی نداشت. اگرچه اورگان با یک باخت در هر سه نظرسنجی دوم شد، اما به دلیل آسیب دیدن در رتبه‌بندی رایانه‌ای که جزء BCS بود، کنار گذاشته شد.

این برای ایالت اوهایو که دو هفته پیش در خانه مقابل رقیب خود میشیگان شکست خورد و با 252 یارد تسلیم شد و با شکست 45-23 عجله کرد، چندان خوشایند نیست.

اما یک نفر باید با مدافع عنوان قهرمانی، جورجیا، در بازی خانگی در آتلانتا بازی کند، و بنابراین کمیته تصمیم گرفت که باکی ها این کار را انجام دهند.

Giovanna Yu

گیک بیکن. ماون قهوه. ارتباط ظریف جذاب. متخصص مواد غذایی به طرز خشمگینی فروتن.

تماس با ما