درد خرید فالوور اینستاگرام

یادتان باشد خرید فالوور اینستاگرام فیک کمکی به جذب بیشتر فالوور برای شما نمی کند. برای افزایش فالوور اینستاگرام از کجا شروع کنم؟ افراد با خرید فالوور اینستاگرام به مخاطبان خود این پیغام را القا میکند که من طرفدار زیادی دارم اما کاربران باهوش خیلی زود متوحه تناقض بین تعداد فالوور با میزان تعامل میشوند. Rushmax سرویسی مشابه Kicksta است که خرید طرفداران را ارائه نمی دهد، بلکه از طریق اتوماسیون باعث رشد می شود. از آنجایی که اینستاگرام محتوای کوتاهی مانند ویدیوهای کوتاه ارائه می دهد، تأثیرگذاری در اینستاگرام کار سختی نیست و همچنین سرگرم کننده است. اکانت هایی نام کاربری عجیب و غریب دارند، عکس پروفایل ندارند و فاوور و فالویینگ کمی دارند یا اصلا ندارند برای اینستاگرام اکانت فیک محسوب می شود که سایت ها نباید همچین فالورر هایی را به شما بفروشند. ما اینجا در فروشگاه فالوور ایرانی فالوو خدماتی را برای شما فراهم کردیم که با خیال آسوده محصول فالوور فیک بدون ریزش دریافت کنید. مهمترین دلیلی که خرید فالوور فیک ایده خوبی به نظر نمیرسد، این است که این فالوورها واقعی نیستند. به همین ترتیب اگر قصد راه اندازی یک حساب تجاری برای یک کسب و کار را دارید، نمیتوانید از فالوورهایی که هیچ تعاملی با شما ندارند، استفاده کنید و یا در راستای اهداف تجاریتان سود ببرید.

 1. ارزان ترین قیمت ها را در میان سایت ها دارد
 2. تکمیل پروفایل اینستاگرام تا حد ممکن
 3. خرید ارزانترین فالوور اینستا
 4. فروش فالوور اینستاگرام
 5. فالوور واقعی
 6. خرید ایمپرشن پست های اینستاگرام
 7. تایید حساب کاربری اینستاگرام به وسیله شماره موبایل

توجه : برای فالوور تنها نام کاربری (مثال: varzesh3) کافی است و برای لایک و ویو باید لینک پست وارد شود. پاسخ دادیم. به طور کلی با خرید فالوور اینستاگرام منتظر تغییر و تحویل عظیم نباشید. یکی دیگر از مزیتهای بسیار عالی خرید فالوور اینستاگرام این است که در زمان و هزینههای اضافی صرفهجویی میشود. خرید فالوور فیک امروزه برای بالا بردن تعداد فالوور پیج بسیار افزایش پیداکرده است اما اینستاگرام با ارائه آپدیتهای جدید و افزایش قابلیتهای خود امکانات جدیدی را برای جلوگیری از حضور فالوورهای فیک ایجاد میکند. شخص حقیقی پشت حساب دلیلی برای تمرکز بر روی فید خبری، تعامل با محتوا یا خرید کالاها و خدماتی که تبلیغ میشود، ندارد. هرچند فالوور فیک بهاندازه فالوور واقعی ارزشمند نیست اما در نگاه اول تبلیغ دهندگان به پیج شما تاثیرگذار است و میتوانید فالوور فیک و واقعی را مکمل هم قرار دهید و به افزایش تعداد درخواستهای تبلیغ در صفحه خود کمک کنید. در کنار خرید فالوور فیک سعی کنید از فالوور های واقعی نیز استفاده کنید تا در پیج خود یک تعادل نسبی ایجاد کنید و در نگاه اول کاربران متوجه فیک بودن فالوور های شما نشوند زیرا این یک امتیاز منفی برای کسبوکار شما محسوب میشود.

خرید فالوور اینستاگرام

شما با خرید فالوور فیک علاوه بر اعتمادسازی برای مشتریها و فالوور های جدید میتوانید شانس دیده شدن پیج خود را در برابر پیج های رقیب نیز افزایش دهید. ایجاد فالوورهای فیک و تقلبی این سعی و قوانین اینستاگرام را زیر سوال میبرد و ممکن است، افرادی که این کار را میکنند بت عواقبی ناخوشایندی روبرو شوند. طبق الگوریتم اینستاگرام اگر نرخ تعامل در پیج شما بالا باشد پست های شما قابلیت این را پیدا می کنند که وارد اکسپلور اینستاگرام شوند.

 • فالوور خارجی با جبران ریزش
 • استفاده نکردن از وی پی ان های عمومی و غیر قابل اعتماد
 • خرید سیو اینستاگرام
 • فالوورها ارزشمندترین بخش کسب و کار شما هستند
 • راز فال قهوه و کشف آینده
 • ارتباط با فالوورها
 • فالوور فیک
 • خرید لایک اینستاگرام

احتمال این وجود دارد که اگر فالوور بالایی داشته باشید، اکانتهای واقعی ترغیب شوند شما را دنبال کنند، اما این اتفاق حتمی نیست. شاید از خودتان بپرسید که چرا باید فالوور را از مجیک فالوور بخریم؟ اگر تعدادی فالوور خریداری کنید قطعا اعتماد افراد بیشتری را می توانید جلب کنید. البته اینستاگرام هم بخاطر الگوریتمی که دارد هر روز اکانت ها و فالوور های فیک را از پیج های اینستاگرام خذف می کند. فالوورهای فیک نیستند اما فعال هم نیستند. اما اگر خرید فالوور فعال انجام داده باشید، تعامل و رنک پست ها و پیج را هم افزایش دنبال کننده اینستاگرام بالا می برد. بسته به نوع سرویسی که مورد استفاده قرار میگیرد، این حسابهای ساختگی حتی ممکن است ارگانیک به نظر برسند، برخی از این رباتهای خودکار طوری برنامهریزی شدهاند که حتی محتوا را لایک کنند و یا آن را به اشتراک بگذارند. واضح است که اگر میخواهید اینفلوئنسر (تاثیرگذار) باشید، باید بر رفتار فالوورهای خود تاثیر بگذارید. همین دلیل باعث میشود تا پس از خرید فالوور و به فاصله مدت مشخصی تعداد فالوورهای فیک خریداریشده دچار ریزش شوند و عملاً قسمتی از هزینهای که پرداخت کردهاید بر باد برود.

با توجه به فیک و یا واقعی بودن فالوورها متفاوت است.

این خیلی مهم است که اینستاگرام این فالوورها را فیک تلقی نکند چون در غیر اینصورت ممکن است پیج تان را از دست بدهید. ناگفته نماند که در این مسیر بهتر است از خرید فالوورهای فیک خودداری کرده و به جای آن فالوور واقعی ایرانی بخرید. پیشنهاد ما به شما این است که از خرید سایتهای غیرقابل اطمینان خودداری کنید و از اینستاکده خدمات دریافت کنید. تفاوتی ندارد که از فالوور فیک اینستاگرام یا واقعی آن استفاده کنید. باید به این نکته توجه داشته باشید که قیمت فالوور اینستاگرام با توجه به فیک و یا واقعی بودن فالوورها متفاوت است. یک نکته هم بگم بهتون اینستاگرام فقط کسانی رو که تعداد فالوورشون بالای ۱۰.۰۰۰ عدد باشد به صورت k نمایش میدهد. باید تعداد فالوورهای آن نسبت به دیگر رقبا بیشتر باشد.

به عنوان مثال قیمت خرید 100 عدد فالوور با خرید هزار فالوور متفاوت است و هرچه تعداد فالوورهای واقعی بیشتر باشد هزینه خرید بالاتر است. اما فروشگاه اینستاپلاس با سابقه ۵ ساله در زمینه خدمات شبکههای اجتماعی و ثبت بیش از ۳۰۰ هزار سفارش٬ همواره جزو فروشگاههای معتبری بوده است که تضمین میکند شما متوجه ریزش فالوور نشوید و از تعداد فالووری که خریداری میکنید٬ اطمینان داشته باشید. در حالی که در این زمان، ما راه راحت تری را به شما پیشنهاد می کنیم. ما اینجا هستیم تا به شما در تحقق اهدافتان کمک کنیم.

از اینجا بخوانید : اولین ۱۰۰۰ فالوور اینستاگرام خود را چگونه جذب کنیم؟ پیشنهاد ما: چگونه فالوور اینستاگرام را زیاد کنیم ؟ بهترین و معتبرترین سایت برای خرید فالوور واقعی اینستاگرام را به شما معرفی می کنیم. همه ی افرادی که گفته شد برای اینکه بتوانند در صفحه اجتماعی خود موفق باشند، نیاز به یک برنامه درست دارند که سایت های خرید فالوور علاوه بر اینکه باعث افزایش فالوور و لایک و کامنت پیج شما می شوند، به شما کمک می کنند تا بتوانید با یک برنامه درست باعث پیشرفت پیجتان شوید. البته همین هم به شکل غیر مستقیم باعث پیشرفت پیج اینستاگرام تان می شود. به علاوه اینکه کیفیت خدمات این سایت هم در سطح بالایی قرار دارد. این سایت یکی از قدیمی ترین ارائه دهندگان خدمات اینستاگرام از جمله خرید فالوور، خرید لایک، خرید بازدید و خرید کامنت اینستاگرام است. Trollishly پنج بسته برای اکانت اینستاگرام خود ارائه دهید. تمامی فالوور هایی که توسط این سایت ارائه می شوند فالوورهای واقعی و فعالی هستند که بستر رشد کسب و کار شما را توسعه می دهند. در پاسخ به این پرسش مهم باید بگوییم که خرید فالوور واقعی میتواند یکی از راههای مکمل اما ضروری برای پیشرفت در عرصهی اینستاگرام باشد.

فالوور های خریداری شده از ما هیچ ریزشی ندارند. درباره خرید فالوور اینستاگرام بپرسید}

معمولاً صفحاتی در اینستاگرام که دارای تعداد فالوور بیشتری هستند اعتبار بیشتری را در بین کاربران نیز دارند که همین امر باعث میشود تا اکثر پیج ها به خرید فالوور اینستاگرام رو بیاورند و از آن برای پیشرفت کسب و کار خود استفاده کنند. 2. ارتقای هویت برند: استفاده از اینستاگرام برای ایجاد شناخت و شناختپذیری برندها. از هشتگ ها در پست های خود استفاده کنید. فالوور های خریداری شده از ما هیچ ریزشی ندارند. آیا میشود فالوور اینستاگرام خرید؟ طبق گزارش سوشال پرو قبل از خرید فالوور باید چند نکته مهم را رعایت کنید تا این افراد را جز دنبال کنندگان خود نگه دارید و آنها را از دست ندهید. این وب سایت فالوورهای واقعی را در اینستاگرام می فروشد که افراد واقعی هستند، بنابراین آنها پست های شما را لایک کرده و با دوستان خود به اشتراک می گذارند.

Damion Young

تحلیلگر. متخصص تلویزیون به طرز خشمگینی فروتن. علاقه مندان به فرهنگ پاپ طرفدار معمولی توییتر

تماس با ما