درو بریمور و «گفتگو» برنامه های گفتگوی روزانه خود را به بعد از اعتصاب هالیوود موکول کردند.

نیویورک – درو بریمور، که از اعتصاب نویسندگان و بازیگران برای قسمت‌های جدید برنامه گفتگوی روزانه‌اش انتقاد کرده است، اکنون می‌گوید که صبر خواهد کرد تا مشکلات کارگری حل شود. چند ساعت بعد، “The Talk” از CBS نیز همین کار را کرد.

بریمور روز یکشنبه در اینستاگرام خود گفت: “من به همه گوش دادم و تصمیم گرفتم که برنامه را تا پایان اعتصاب متوقف کنم.” من هیچ کلمه ای برای عذرخواهی از کسی که به آنها صدمه زده ام و البته از تیم شگفت انگیزمان که روی نمایش کار می کنند و آن را به شکل امروزی می سازند، ندارم.

تصمیم اولیه باریمور برای بازگشت به امواج رادیویی در روز دوشنبه – بدون سه نویسنده اتحادیه و تظاهرکنندگان خارج از استودیوی او – با واکنش شدید رسانه‌های اجتماعی مواجه شد. نمایش او هفته گذشته دوباره در نیویورک ضبط شد و توسط نویسندگان اعتصابی مورد اعتراض قرار گرفت.

سخنگوی CBS Media Ventures گفت: “ما از تصمیم درو برای عقب ماندن از بازگشت به سریال حمایت می کنیم و درک می کنیم که این روند چقدر برای او پیچیده و دشوار بود.”

دیگر نمایش های روزانه از سر گرفته شده اند. «The View» برای بیست و هفتمین فصل خود از شبکه ABC بازگشته است، در حالی که «Temron Hall» و «Live with Kelly & Ryan» – که هر دو تحت قوانین انجمن نویسندگان نیستند – نیز قسمت‌های جدیدی می‌سازند. «نمایش جنیفر هادسون» دوشنبه از سر گرفته می شود.

اما «جنجال» پخش مجدد خود را که برای دوشنبه برنامه ریزی شده بود لغو کرد. CBC در بیانیه ای در روز یکشنبه گفت: “ما به ارزیابی برنامه ها برای تاریخ شروع جدید ادامه خواهیم داد.”

آریل دوما، تهیه‌کننده اجرایی و تهیه‌کننده اجرایی «نمایش دیرهنگام با استفان کولبر» در X، پیشتر در توییتر پاسخ داد: «این واقعاً عالی است» و افزود: «نمایش درو بریمور تصمیم گرفته است کار درست را انجام دهد. من. امیدوارم، که @TheView و دیگران آن را دنبال خواهند کرد.”

تا زمانی که مجریان و مهمانان درباره آثاری که تحت پوشش قراردادهای تلویزیونی، نمایشی یا جریانی است بحث یا تبلیغ نکنند، از نظر فنی اعتصاب را نمی‌شکنند. دلیلش این است که برنامه‌های گفت‌وگو تحت یک قرارداد جداگانه – به اصطلاح کد شبکه – از همان بازیگران و نویسندگان پوشش داده می‌شود. کد شبکه همچنین شامل تلویزیون واقعیت، ورزش، برنامه های خبری صبحگاهی، سریال های تلویزیونی و نمایش های بازی است.

این موقعیت، باریمور را بر آن داشت تا جوایز ملی کتاب را در ماه نوامبر فراخوانی کند. این سازمان دعوت او را “به دلیل اعلام از سرگیری نمایش درو بریمور” لغو کرد.

اعتصابی که در حال انجام است، انجمن نویسندگان آمریکا و انجمن بازیگران سینما-فدراسیون بازیگران تلویزیون و رادیو آمریکا را در مقابل انجمن تولیدکنندگان فیلم و تلویزیون که نماینده دیزنی، نتفلیکس، آمازون و دیگران است، قرار می دهد.

حق چاپ © 2023 واشنگتن تایمز، LLC.

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorial