راه خود را از طریق ادینبورگ بخوانید

سر والتر اسکات بنای یادبود تزئین شده خود را در خیابان پرنسس دارد: به نظر می رسد یک کلیسای جامع کوچک است. می توانید با هزینه ای اندک از آن بالا بروید و به چشم انداز مغازه ها و باغ ها نگاه کنید. در همان نزدیکی، ایستگاه Waverley به نام رمان های او نامگذاری شده است. به سختی می توانید یک پایانه حمل و نقل کتاب دوست تر پیدا کنید. High Street تورهای پیاده‌روی ادبی متعددی دارد، از جمله یکی از Ian Rankin/Rebus. کتابخانه شعر اسکاتلند، در نزدیکی Canongate، دارای مجموعه و آرشیو فوق العاده و همچنین یک کافه بسیار خوب است. و می‌توانید به میز تحریر رابرت برنز و چکمه‌های سوارکاری استیونسون در موزه نویسندگان نگاه کنید.

کتاب دوست ها هرگز در ادینبورگ کوتاه نمی آیند. شعبه‌های بزرگی از Waterstones و Blackwell’s وجود دارد، با انتخاب‌های گسترده‌ای از ژانرها. جایزه زیباترین کتابفروشی باید به Topping & Company تعلق گیرد: این کتاب در یک ساختمان قدیمی ویلیام پلی‌فیر قرار دارد و قفسه‌ها و نردبان‌هایی دلپذیر است که توسط تعدادی کتاب‌فروش به‌شدت خوب مطالعه می‌شود. Golden Hare Books در استاکبریج احتمالاً در زیباترین خیابان شهر قرار دارد و مجموعه‌ای عالی از کتاب‌ها انتخاب شده است. همچنین دارای یک شومینه هیزمی است، بنابراین مکان مناسبی برای نشستن و گرم شدن با یک کتاب در دامان شما است. کتابفروشی ادینبورگ یک امر ضروری است که گوشه‌ای از محله غیرمتعارف Bruntsfield را اشغال کرده است. آنها در تطبیق کتاب مناسب با خواننده مناسب خوب هستند و بخش ویژه کودکان بسیار خوبی دارند.

اوت، بدون شک، زمانی که جشنواره بین المللی کتاب بین المللی ادینبورگ برای چند هفته اداره کالج هنر را در اختیار می گیرد و برنامه ای جذاب و متنوع با صدها رویداد و گفتگو در تمام طول روز اجرا می کند. به خطر شما آن را از دست بدهید.

دیوید نیکولز یک روز نیاز به ذکر ویژه برای محصور کردن کامل تجربه دانشگاه ادینبورگ دارد. داستان این رمان بیشتر در لندن می گذرد، اما دو شخصیت اصلی آن به عنوان دانش آموز در اینجا ملاقات می کنند و تقریباً – اما نه کاملاً – عاشق یکدیگر می شوند. داستان در آن نهفته است.

آیا در جایی کودکی هست که نام هری پاتر را نشنیده باشد؟ ادینبورگ ذاتاً با پسر جادوگر مرتبط است: جی کی رولینگ اینجا زندگی می کند و می نویسد. می‌توانید از «خانه فیل‌ها»، کافه‌ای که او روی دست‌نوشته‌هایش کار می‌کرد، دیدن کنید (اگرچه در حال حاضر به دلیل آتش‌سوزی که محلی‌ها حدس می‌زنند که «He-Who-Shall-Not-Be-Named» آن را آغاز کرده است، تا اطلاع ثانوی تعطیل است. در اطراف Greyfriars Kirkyard قدم بزنید و سنگ قبرهایی را ببینید که الهام‌بخش نام‌های او هستند: McGonagall، Scrymgeour، Moodie، Tom Riddell، Cruikshanks و حتی خانواده‌ای از پاترها همگی در اینجا دفن شده‌اند. و اگر از خیابان چندطبقه و سرگیجه ویکتوریا به سمت گراس مارکت قدم بزنید، ممکن است چند فلش بک از کوچه دیاگون دریافت کنید…

  • “نخست خانم ژان برودی” موریل اسپارک

  • “بازیابی گذشته برده داری اسکاتلند: ارتباط با دریای کارائیب” TM الهی

  • “ربوده شده،” رابرت لوئیس استیونسون

  • “خاطرات خصوصی و اعترافات یک گناهکار موجه” جیمز هاگ

  • “Trainspotting” ایروین ولش

  • “اعترافات جدید” ویلیام بوید

  • “گره ها و صلیب ها” ایان رنکین

  • “یک چرخش خوب” کیت اتکینسون

  • “یک روز” دیوید نیکولز

مگی اوفارل، متولد ایرلند شمالی، بیش از یک دهه است که ادینبورگ را به خانه خود تبدیل کرده است. از رمان‌های او می‌توان به «همنت» برنده جایزه حلقه ملی منتقدان کتاب و اخیراً «پرتره ازدواج» اشاره کرد. او همچنین خاطرات خود را با عنوان “من هستم، من هستم، من هستم: هفده برس با مرگ” نوشته است.

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.

پاربرگ سایت

Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهاندانشگاهdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorial