سوپر بول: یک مصدومیت دراماتیک برای دور نگه داشتن یک طرفدار ایگلز کافی نبود

اگرچه او جشن گرفتن اولین قهرمانی ایگلز در سوپربول را در فصل 2017 با هزاران طرفدار دیگر در برود استریت، گوردون، فیلادلفیا جنوبی گرامی داشت، اما گفت که از شرکت نکردن در بازی در مینیاپولیس پشیمان است. او عهد کرد که یکی دیگر را از دست ندهد – اگر چنین شد.

پس از اینکه ایگلز در ماه ژانویه در مسابقات قهرمانی NFC سانفرانسیسکو را شکست داد، گوردون به اصرار همسرش، لورن، دو بلیط را به عنوان هدیه خود برای هر تولد و تعطیلات چند سال آینده خریداری کرد.

اما پس از آن، دوشنبه گذشته، در راه برداشتن بسته ای برای همسایه، از میانبر اشتباهی استفاده کرد و سعی کرد یک حصار کوچک را بالا برود. او پرید، روی پاشنه چپش فرود آمد و به قول خودش بلافاصله ستاره ها را دید. نمی توانست بلند شود. پایش تکان خورد و میلرزید. او احساس استفراغ کرد.

او گفت که در آن لحظه، دو درک به یکباره رسید – یکی عمل گرایانه، دیگری احساسی. و خواننده عزیز، شما می توانید تصمیم بگیرید کدام کدام است.

گوردون گفت: «خب، من دیگر 14 ساله نیستم، و سپس، وای، من فقط یک سفر به سوپربول را خراب کردم.»

گوردون پس از چند ویزیت فوری، چندین بار اشعه ایکس و یک شب طولانی در اورژانس، تقریباً 36 ساعت پس از سقوط، خود را در صبح چهارشنبه در مطب دکتر دکتر دید. درک دونگان، جراح ارتوپدی تروما در مرکز پزشکی پن پرسبیتریان در فیلادلفیا.

Julissa Lara

متفکر متواضعانه فروتن. گیمر. کارآفرین. طرفدار رسانه های اجتماعی آزاد.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorial