شعارهای “مودی، مودی” سخنرانی کجریوال در دانشگاه IP را قطع می کند، او با جیبه “70 سال” پاسخ می دهد | اخبار هند

دهلی نو: سخنرانی آرویند کجریوال، رئیس وزیر دهلی، در افتتاحیه پردیس جدید دانشگاه گورو گوبیند سینگ ایندراپراستا در روز پنجشنبه با سر دادن شعارهای “مودی، مودی” قطع شد. کجریوال در جریان سخنرانی خود که در شبکه های اجتماعی حزب Aam Aadmi نیز پخش می شد، در حال صحبت در مورد مدل آموزشی مدرسه دولت دهلی بود که بخشی از حضار شروع به سردادن شعارهای “Modi, Modi” کردند. رئیس AAP در یک تند تند به طرف کسانی که حرف او را قطع کردند، گفت اگر سیستم آموزشی می توانست از طریق “چنین شعاری” بهبود یابد، در 70 سال گذشته این اتفاق می افتاد.

آرویند کجریوال گفت: “لطفا اجازه دهید من پنج دقیقه صحبت کنم. من از افراد این حزب و طرف مقابل می خواهم که اجازه دهند من صحبت کنم… شما می توانید شعارهای خود را مطرح کنید اگر از آنچه من می گویم خوشتان نمی آید.” او همچنین به آنها گفت که ممکن است از ایده‌ها و افکار او خوششان نیاید و می‌توانند نظر بدهند، اما کاری که انجام می‌دهند «درست نیست».

او پس از قطع مجدد صحبت هایش افزود: «همه حق دارند در این دموکراسی صحبت کنند.

AAP حاکم مدعی شد که کارگران حزب بهاراتیا جاناتا (BJP) در طول برنامه “غوغا” ایجاد کردند، اما کجریوال با “پاسخ درخشان” خود آنها را ساکت کرد.

در حالی که مراسم افتتاحیه در حال برگزاری بود، بر اساس گزارش ها، شعارهایی در خارج از محوطه دانشگاه و همچنین بین کارگران AAP و BJP وجود داشت.

جدیدترین نقطه اشتعال پردیس دانشگاه IP بین AAP و BJP

پردیس دانشگاه گورو گوبیند سینگ ایندراپراستا در شرق دهلی تبدیل به آخرین نقطه درگیری بین دولت شهری تحت رهبری AAP و معاون فرماندار VK Saxena شده است و هر دو طرف ادعا می کنند که پردیس جدید ساخته شده را افتتاح خواهند کرد. هر دو طرف یکدیگر را به تلاش برای گرفتن اعتبار نامناسب برای پردیس جدید متهم کرده اند.

با این حال، کجریوال و ال‌جی ساکسنا به طور مشترک این پردیس را روز پنجشنبه با حضور وزیر آموزش دهلی و آتیشی رهبر ارشد AAP افتتاح کردند.

پردیس IPU بخشی از سه پردیس دانشگاه دولتی است که دولت تحت رهبری کجریوال در منطقه Jamnapaar/Trans Yamuna به همراه پردیس شرقی دانشگاه فناوری نتاجی سوبها (NSUT) و پردیس شرقی دانشگاه فناوری دهلی (DTU) در آتیشی در حال توسعه است. گفت.

“معلوم است که این پردیس زاییده فکر و پروژه رویایی مانیش سیسودیا بود. مانیش سیسودیا درست از زمان برنامه ریزی، نظارت بر ساخت و برنامه درسی آن، در همه جنبه های پروژه مشارکت داشته است، قبل از اینکه ال جی فعلی به دهلی ارسال شود. او در مورد ادعاهای دهلی ال جی در مورد افتتاح پردیس جدید دانشگاه IP گفت.

Gabriel Osborne

شیطان متعصب توییتر. حشره پرشور اینترنت. مبشر وب. ماون آبجو. پیشگام موسیقی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاه