(عکس ها) همزمان با اتوبوس هلناک اتوبوس پاس د کامیون د آگری

این حادثه در برکرد، اتوبوس، مسافیربری، با د کمیون، مملو، به عنوان یک چینگیر آغری، ترکیه، 7 نفرس جان خود رااز داست دادند و 11 نفرس مجروح شدن شیند کاهال 2 نفرس از آنها و خیم است.

یک کاروان فرارو، یک اتوبوس مسافربری، مانند یکی که همین نام دارد، نهضت آگری، یک میکرد، یک کامیون یک کامیون، یک چنگاندار، یک بوسه قبل از مرکز منطقه توتک، آنها برخورد هستند. کاردا بودند و همزمان با کرد و آش گرافت بودند.

واقعه سرشماری زیاده به عنوان نیروهای امدادی و آتش نشانی به جای حادثه اعظم شادند کجاست؟

اتوبوس به عنوان تکیه گاه، کجا آتش نشانی، شدت آتش، اما محو شدن طولی، مدت زمان، محو شدن نشانان ماهار شاد.

رجب طیب اردوغان رئیس افکار عمومی ترکیه، رسانه های کردی، حادثه 7 نفر جان خود رااز گرد دند کجاست.

سر مخاطب ترکی در سخنانی دربارا کجاست واقعه دشت: عاقبت اتوبوس واتگونی در منطقه توتک آگری 7 نفراز شهروندان ما جان بختند به نظر رحمت الله را آرزو میکانم و تسالت میگلو.

فخرالدین کوجا وزیر بهداستی نز گیفت ترکیه: متاسفم برای تصادف رندگی، پس از برخورد اتوبوس برخورد با کمیون در بازارگره آغروتیک 7 نفر جان خود را از داست دند، 11 مجروح شدم و حضور دردهم است. مورد. کجاست ضایعه را بهه بازارمان درگشتگان تسلیت میگویم و بری مجروحان ارضوی سلامتی دارم.

Alina Bentley

کاوشگر. کارشناس سفر. متخصص قهوه. طرفدار تلویزیون عمومی متخصص پرشور بیکن. برگزار کننده آماتور محقق فرهنگ پاپ.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاه