لاغری با هایفو کلینیک بین المللی پوست و مو زیبایی اردبیل

هایفو برای لاغری صورت

تعداد جلسات مورد نیاز برای هایفوتراپی لاغری معمولا بین ۱ تا ۳ جلسه می‌باشد. به طور کلی تکنیک این روش اینگونه است که با استفاده از امواج التراسوند که بر روی پوست به صورت مستقیم تابانده می شود، این امواج در قسمت درم پوست متمرکز شده و با ایجاد حرارت به از بین بردن سلول‌ های چربی می پردازد. ▪︎با این‌ که یک جلسه هایفو لاغری طی ۳۰ الی ۹۰ دقیقه انجام می‌شود، اما در صورت رعایت رژیم غذایی و تمرینات ورزشی مداوم نتایج هایفوی شکم ۲ الی ۳ سال ماندگار خواهد بود.

  • امواج فراصوت از لایه‌ های بین سطح پوست تا بافت چربی به شکلی عبور می‌کنند که به آن‌ ها آسیبی نرساند؛ چرا که این امواج تنها بر بافت چربی متمرکز می‌شوند و تا قبل از آن به شکل پراکنده هستند.
  • تولید کلاژن نیاز به زمان دارد و ممکن است بیشتر از ۲ الی ۳ ماه زمان ببرد تا شما بتوانید به نتیجه واقعی از این روش درمانی دست پیدا کنید و چند هفته زمان میبرد تا اثرات اولیه این روش درمانی به چشم آید.
  • روش انجام هایفوتراپی همان‌طور که می‌دانید با برخورد اشعه اولتراسوند به لایه‌های پوست انجام می‌شود.

چون عمق نفوذ امواج فراصوت از پیش مشخص شده حداقل باید ۲.۶ سانتی متر چربی برای برداشتن در نواحی تحت درمان وجود داشته باشد، میزان چربی به کمک ابزار تخصصی تعیین خواهند شد برای فهمیدن این موضوع می توانید با مشاوران و کارشناسان ما در کلینیک بین المللی پوست و مو و زیبایی سنندج مشورت داشته باشید. چربی های موضعی و زیرپوستی از مشکلاتی است که می‌تواند تمام افراد را با هر وزن و سنی با مشکل روبه‌رو کند ممکن است با تلاش برای لاغری هنوز قسمت هایی از بدن شما دچار چربی های اضافه باشد. ممکن است که وزن مناسبی داشته باشید ولی به دلیل ویژگی‌های ژنتیکی چربی های زیادی در ناحیه پهلو و شکم شما وجود داشته باشد. متاسفانه بدن ما برای ذخیره یا سوزاندن چربی‌ها از قانون یا قاعده خاصی پیروی نخواهد کرد به همین دلیل روش های درمانی خاصی برای برطرف کردن چربی های موضعی ابداع شده است، ما قصد داریم در این مقاله یکی از این روش های مفید و موثر را به شما معرفی کنیم.

پریودی چیست؟ سن پریود زودتر از موعد، فواید، علائم، دلیل پریود نشدن و درمان دل درد عادت ماهانه + بهداشت سیکل قاعدگی و تغذیه

مشاوره در این کلینیک به صورت رایگان می باشد که می توانید از آن بهره مند شوید. بسته به جنس پوست فرد متقاضی ممکن است که قرمزی بعد از انجام درمان تا چند روز برای او باقی بماند این روش درمانی در یک جلسه انجام نمی‌شود و باید چندین جلسه منظم برای رسیدن به نتیجه مورد نظر انجام شود. تولید کلاژن نیاز به زمان دارد و ممکن است بیشتر از ۲ الی ۳ ماه زمان ببرد تا شما بتوانید به نتیجه واقعی از این روش درمانی دست پیدا کنید و چند هفته زمان میبرد تا اثرات اولیه این روش درمانی به چشم آید.

از دست دادن چربی می تواند برای همه یک چالش باشد و همیشه رژیم و ورزش به تنهایی برای از بین بردن چربی های لجباز بدن در نواحی خاص کافی نیست. ممکن است شما پس از رژیم اصولی و ورزش حرفه ای همچنان با چربی نواحی شکم یا دور ران خود مشکل داشته باشید، برای حل این مشکل ما به شما هایفوتراپی را پیشنهاد می کنیم. امروزه هایفوتراپی برای لاغری طرفداران بسیاری پیدا کرده است زیرا می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن با کمترین عوارض و دوران نقاهت حداقل یک سایز کم کنید. در روش هایفوتراپی به علت استفاده از امواج کم خطر و ایمنی که مشابه با اشعه سونوگرافی است، توانسته است افراد زیادی را به خود جلب نماید. از طرف دیگر به علت اینکه در این روش هیچگونه جای زخم، برش و خونریزی وجود ندارد، لذا متقاضیان میتوانند بلافاصله بعد از انجام این روش به انجام کارهای روتین خود بپردازند و در واقع نیاز به دوره نقاهت پس از این روش وجود ندارد.

همچنین به کمک این روش پزشک میتواند به طراحی زاویه سازی صورت و برجسته سازی برخی قسمت های صورت همچون گونه ها بپردازد. اگرچه هایفوتراپی بسیار زود نتیجه می دهد و دوران نقاهت ندارد، اما با شروع روند پیری پوست و کاهش کلاژن سازی پوست رفته رفته به حالت عادی خود بر می گردد و در نهایت پس از یکسال تاثیرات آن از بین خواهند رفت. در مقایسه با لیفت  صورت که ۱۲ سال ماندگاری دارد،این روش دوام بسیار کمتری خواهد داشت. خانم های باردار و شیرده نمی توانند از این روش درمانی کمک بگیرند، فرد متقاضی نیز باید بالای ۱۸ سال باشد، به بیماری‌های زمینه‌ای، عفونتی و بیماری های پوستی دچار نباشد و در ناحیه تحت درمان نیز هیچگونه زخم یا اسکاری وجود نداشته باشد.

هایفوتراپی در شیردهی و بارداری

این روش کاملاً بی خطر بوده و هیچ آسیبی به اندام‌های داخلی و حتی پوست انسان وارد نمی‌کند. افراد بسیاری بوده‌اند که با گرفتن رژیم‌های متعدد و بدنسازی توانسته‌اند مقداری از چربی‌های خود را از بین ببرند. اما چربی بعضی از قسمت‌های بدن به سختی آب می‌شوند و باید به صورت موضعی از بین بروند. امواجی که با دستگاه به چربی‌های زیر پوست وارد می‌شود باعث سوزاندن چربی‌های آن قسمت از بدن می‌شود. شما پس از انجام هایفو لاغری می‌توانید مقداری از نتیجه آن را تا ۱۵ روز بعد مشاهده کنید.

هایفو برای لاغری صورت

کلاژن نوعی پروتئین است که به پوست کمک می کند تا سفت تر شده و در نتیجه جوان تر دیده شود. هنگامی که پوست شروع به کلاژن سازی کند، چین و چروک از بین خواهد رفت و اگر پوست دچار افتادگی باشد طی چند جلسه بهبود خواهد یافت. هایفوتراپی برای لاغری مانند لیزر سوختگی قدیمی برای همه نقاط بدن به کار رفته و نیازی به گذراندن دوره نقاهت ندارد.

نحوه کار دستگاه هایفو صورت

یکی از رایج‌ ترین و مرسوم‌ ترین راه‌ ها برای لاغری و کاهش وزن بدن، ورزش در کنار تغذیه مناسب است. در عین حال تعداد و حجم سایر سلول‌ های چربی که تحت درمان قرار نگرفته‌اند، ثابت باقی می‌ماند. وقتی که دوباره وزن اضافه می‌کنیم، سلول‌ های چربی بزرگ می‌شوند ولی باز هم تعداد آن‌ ها ثابت است. زمانی که وزن بدن ما کم می‌شود، سلول‌ های چربی بدن کوچک می‌شوند ولی تعداد آن‌ ها تغییری نمی‌کند. ▪︎با سوزاندن چربی‌ های بدن، پوست بدن هم در آن ناحیه سفت(لیفت) خواهد شد. ▪︎از انجام فعالیت‌ های ورزشی سنگین که موجب تعریق بدن می‌شود تا چند روز بعد از هایفوتراپی خودداری کنید.

هایفو برای لاغری صورت

برای هایفوی چشم و ابرو دستگاه های کوچکتری موجود هستند که بتوانند در آن نقاط تاثیر گذار باشند. از جمله تاثیراتی که هایفوتراپی چشم و ابرو دارد می توان به موارد زیر اشاره کرد. هایفوتراپی برای لاغری یک روش فوق العاده و موثر است، زیرا فقط چربی ها را هدف قرار داده و با سایر بافت های بدن کاری ندارد.

کانونی شدن امواج اولتراسوند در عمق ۱٫۵تا ۴٫۵ میلیمتری پوست باعث ایجاد حرارت ۶۵تا۷۰ میگردد واین حرارت باعث منعقد شدن موجود در آن نقطه می شود. هزینه هایفوتراپی به ناحیه تحت درمان و تعداد جلسات لازم برای رسیدن به نتیجه دلخواه بستگی دارد. بسته به میزان شلی و نوع رژیم غذایی ، سن،ژنتیک و… لیفت ناشی از هایفو( HIFU) حدود ۲ سال باقی می ماند .افرادی که تمایل دارند نتیجه ماندگارتر داشته باشند می توانند هر۱- ۲ سال یکبار این روش را تکرار کنند تا همیشه جوان بمانند. قبل از هایفو تراپی نیاز به کار خاصی نیست  (جز در موارد خاص مختصری بی حسی موضعی کفایت می کند) پس از هایفو تراپی فرد نبایستی پوست را گرم کند و بهتر است از ترکیبات خوراکی فعال کننده کلاژن سازی استفاده کند. بعلاوه در افرادی که دارای چین و چروک های عمقی می باشند و یا مصرف کننده سیگار هستند پاسخ به درمان ضعیف تر خواهد بود چرا که پاسخ بدن برای تولید کلاژن کمتر می باشد. هر چند که به منظور یک دست شدن پوست ، تمام نقاط صورت و گردن در یک جلسه  انجام می شود.

هایفو برای لاغری صورت

نکته ی جالبی که در مورد هایفوتراپی وجود دارد این است که این درمان علاوه بر لیفت صورت در کاهش سلول های چربی نیز موثر است و می تواند به عنوان درمانی برای چاقی نیز مورد استفاده قرار بگیرد. به همین خاطر بعد از بین رفتن سلول ‌ها در روند درمان با هایفوتراپی سلول‌ های باقی مانده تقسیم نمی ‌شوند. با این حال این سلول‌ های باقی مانده می‌ توانند بزرگتر شوند که این بستگی به رژیم غذایی، ورزش، داروهای مصرفی و سایر عوامل سبک زندگی شما دارد.

درمان کج شدن لب بعد از هایفو (Neurapraxia ) مصرف خوراکی کورتیکواستروئید بمدت یک تا دو  هفته است تا التهاب در رشته های عصبی سریع تر بر طرف شود. خوشبختانه این عارضه گذرا است و تا کنون تاثیرات ماندگاری در این رشته های عصبی گزارش نشده است. انتخاب کارتریج مناسب و تراکم صحیح نقاط و محتاط بودن در مسیر این اعصاب هایفو برای لاغری صورت از بروز این عارضه جلوگیری می نماید. بلافاصله بعد از درمان ممکن است ورم مختصری در صورت ایجاد شود که طرف چند ساعت و با استفاده از کمپرس سرد این تورم برطرف می شود. سوالات شخصی خود را فقط در تلگرام و واتس اپ ارسال نمایید و برای سوالات کلی درمورد مطالب سایت ، در انتهای مطالب از بخش نظرات استفاده نمایید.

Cornelius Mcgrath

درونگرا. قهوه خور. کاوشگر. متخصص تلویزیون بشارت بیکن لاعلاج. طرفدار فرهنگ پاپ

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorial