نظر | راهی که لس آنجلس در تلاش برای حل بی خانمانی است «کاملاً دیوانه کننده» است

سپس کدهای ساختمان سبز گسترده کالیفرنیا وجود دارد. تانگ به من گفت: «استانداردها در کالیفرنیا بالاتر از هر جای دیگری در کشور است. «شما فقط ملزم به ساخت استاندارد نیستید. همچنین باید یک مشاور استخدام کنید تا تأیید کند که استاندارد را ساخته اید. این هزینه ها را اضافه می کند.»

و سپس معاملات سفارشی وجود دارد که با هیئت های برنامه ریزی و مخالفان محلی قطع می شود. تانگ در مورد توسعه مسکن مقرون به صرفه خاصی که نزدیک یک آزادراه بود به من گفت. به منظور ساخت آن، بخش برنامه ریزی اصرار داشت که توسعه دهندگان سیستم های تهویه هوا با کیفیت بسیار بالاتر از حد معمول نصب کنند.

به طور جداگانه، بسیاری از این استانداردها و امتیازات و افزودنی ها خوب به نظر می رسند و حتی خوب هستند. چه کسی مخالف هوای پاک است؟ چه کسی دستمزد بالا برای کارگران ساختمانی نمی خواهد؟ اما در مجموع، با توجه به اینکه جایگزین اغلب افراد در چادرها یا گوشه خیابان ها می خوابند، به منزله یک شکست سرسام آور در اولویت بندی مسکن ارزان قیمت مقرون به صرفه و سریع است. گالپرین گفت، توسعه دهندگان با نرخ بازار در حال ساخت واحدهای کاملاً جدید با قیمت 250000 دلار در هر در هستند. “این کمتر از نیمی از هزینه ای است که این واحدها هزینه می کنند.”

گالپرین معتقد است که طبقه سیاسی لس آنجلس در تمرکز شدید بر استفاده از بودجه HHH برای مسکن دائمی که با این استانداردها مرتبط است، اشتباه کرد. او گفت: «ما بهترین مسکن ممکن را برای همه می‌خواهیم. «اما بیایید از تبدیل کردن افراد کامل به دشمن خوب یا به اندازه کافی خوب دست برداریم. چگونه واحدهای خرد یا واحدهای مشترک بیشتری ایجاد کنیم؟ در مورد واحدهای خوابگاهی، که شاید شما آشپزخانه شخصی ندارید اما جایی برای غذا خوردن در ساختمان دارید چطور؟ گالپرین همچنین استدلال کرده است که بیشتر پول باید برای تخت های سرپناه و مسکن موقت هزینه شود. “اینها رویکردهای کاملی نیستند، اما با توجه به اینکه افراد زیادی هر روز می میرند، باید یک احساس فوریت وجود داشته باشد.”

این یکی از شدیدترین دعواها در بحث مسکن لس آنجلس است: یک طرف می‌گوید مسکن دائمی تنها راه‌حل واقعی است و هر چیز دیگری یک بند است. در اینجا هیئت تحریریه لس آنجلس تایمز آمده است: «ستاره شمالی نباید به اندازه کافی تخت پناه داشته باشد تا شهر بتواند مردم را از خیابان ها دور کند. این باید در مورد دریافت مسکن کافی باشد تا مردم بتوانند برای همیشه از خیابان ها حرکت کنند.» طرف مقابل می گوید وقتی خونریزی دارید به چسب زخم نیاز است. لس آنجلس به هر نوع راه حل مسکن نیاز بیشتری دارد، اما به ویژه به راه حل های بیشتری نیاز دارد که با بالاترین سرعت و با کمترین هزینه ساخته شوند.

اما هر چه زمان بیشتری را صرف صحبت با افرادی می کردم که در صدور مجوز و ساخت مسکن از هر نوع نقش داشتند، اهمیت این شکاف کمتر می شد. بله، واحدهای خرد و خوابگاه‌ها و خانه‌های پیش ساخته می‌توانند ارزان‌تر باشند، اما اگر چیزی باشد، با مخالفت‌های شدیدتر جامعه مواجه می‌شوند. این حتی برای توسعه‌های بزرگ پناهگاه‌ها که جوامع برای توقف آن به جنگ می‌روند، صادق‌تر است. در حاشیه، انتخاب چه چیزی برای ساخت مهم است. اما ناتوانی در ساخت ارزان یا سریع یک امر بومی است. دنیایی که در آن لس‌آنجلس می‌تواند به سرعت ساختمان‌های خوابگاهی زیادی بسازد، دنیایی است که در آن می‌تواند هر نوع مسکن مقرون به صرفه‌ای را به سرعت بسازد.

ای کاش می توانستم به شما بگویم که در گزارش این داستان به راه حل های آسانی برخوردم. من این کار را نکردم. اقتدار در سیستم سیاسی لس آنجلس شکسته است. شهردار نسبتا ضعیف است و شورای شهر در حال حاضر در هرج و مرج به سر می‌برد، زیرا نوری مارتینز، رئیس‌جمهور پیشین آن، پس از انتشار تصاویری از اظهارات نژادپرستانه‌ای که او انجام داد، استعفا داد و کوین د لئون، یکی دیگر از اعضای شورا و یکی از شرکت‌کنندگان در آن ضبط‌ها، به ناخن هایش آویزان است قدرت بیشتر بین شورای شهر و شورای نظارت شهرستان شکاف دارد و هیچ یک از طرفین به خوبی با دیگری کار نمی کنند.

Nick Webster

مزاحم عمومی فن غذا. حلال مشکل بدون عذرخواهی کارآفرین. خواننده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorial