نظر | “مدآ” ولادیمیر پوتین

واشنگتن – زمانی که من یک دختر کیهان بودم.

مجله Cosmopolitan را خواندم و رگبار نکات آن را در مورد چگونگی جذب مردان مطالعه کردم.

یک نکته خواندن یک کتاب جذاب در اتوبوس برای رفتن و برگشتن به محل کار بود. به «جنایت و مکافات» داستایوفسکی بسنده کردم.

این تله عسل ادبی کار نکرد. اما پس از خواندن “جنایت و مکافات”، به این فکر افتادم که خلق و خوی روسی روحیه و حقیقت دارد.

راسکولنیکوف، دانش‌آموز سابق فقیر، زن مسن‌تری را که یک گروفروش غیراخلاقی است و همچنین خواهر ناتنی‌اش را می‌کشد. او بلافاصله مملو از گناه و انزجار می شود و در نهایت خود را به پلیس می سپارد.

در ذهن 20 ساله من گیر کرده بود که خودسرزنش کردن یک ویژگی روسی است و روس ها در سطح عمیقی فهمیدند که شما نمی توانید خود را فراتر از قوانین قرار دهید فقط به این دلیل که فکر می کنید برتر هستید.

البته ولادیمیر پوتین همانند استالین با این تصور در تضاد است.

پوتین کمتر داستایوفسکی است تا اوریپید، یک نمایشنامه انتقام جویانه. پوتین مانند Medea – تولید هولناک اپرا که فصل Met را از روز سه‌شنبه آغاز کرد – بدون نگرانی از عواقب آن دست به قتل وحشیانه بی‌گناهان می‌زند.

مده آ احساس بی احترامی می کند – این تمام چیزی است که او برای توجیه قتل عام خود، قتل فرزندان خود و عروس جدید شوهرش با ردای مسموم و تاج سر به آن نیاز دارد. در برخی از نسخه‌های اسطوره یونانی، مدیا به جیسون کمک کرد تا پشم طلایی را به دست آورد، برادر خود را کشت و به پدرش خیانت کرد تا به او کمک کند، و او نمی‌خواست شوهرش را در آغوش زنی دیگر شاد ببیند. اکنون او خون می خواهد و در اپرا “خشم های سیاه” و “خدایان جهنم” را احضار می کند.

پوتین نیز احساس بی‌احترامی می‌کند، هنوز برای فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی سوگوار است، و راضی به قتل تعدادی از اوکراینی‌های بی‌گناه است تا اشتیاق خود را برای بخیه زدن دوباره آن امپراتوری از دست رفته را کاهش دهد.

در پایان اپرا، مدیا معبدی را که در آن دو پسرش را کشته است به آتش می کشد. اطرافش شعله ور می شود. جمعیت وحشت زده فرار می کنند و آواز می خوانند

آه وحشت!
زمین و بهشت ​​در آتش است!
اجازه دهید از آنجا پرواز کنیم
آسمان سوزان

پوتین در یک پژواک وحشتناک، شبح هولناک آسمان سوزان را در سخنرانی روز جمعه در تالار گئورگیوسکی کاخ بزرگ کرملین برافراشت. او به طرز تاریکی به استفاده از سلاح های هسته ای اشاره کرد که زمین و آسمان را در شعله های آتش رها می کند.

ایالات متحده تنها کشوری در جهان است که دو بار از سلاح هسته‌ای استفاده کرده و شهرهای هیروشیما و ناکازاکی ژاپن را ویران کرده است. و آنها یک سابقه ایجاد کردند.

پوتین که دیوانه به نظر می‌رسید، متهم کرد که «دیکتاتوری نخبگان غربی» «براندازی ایمان و ارزش‌های سنتی» است. به گفته او، این «به صورت معکوس شبیه یک دین شده است – شیطان پرستی خالص».

او در پایان دادن به سرنوشت خود با مادر روسیه، با اشاره به اینکه کشورش باید جایگاه واقعی خود را در جهان به عنوان “یک قدرت بزرگ هزار ساله، یک تمدن کامل” اشغال کند، اعلام کرد که به دنبال آن، به طور رسمی چهار استان در شرق اوکراین را می بلعد. رفراندوم های جعلی وجود دارد.

ما غرق در ترس و خشم از وحشیگری نامقدس او هستیم، اما پوتین اهمیتی نمی دهد. مانند مدیا، او نگران فریادهای گروه کر یونانی نیست.

پوتین برای توجیه تلاش بی دلیل خود برای تسلط بر اوکراین، این ادعای پوچ را مطرح کرد که غرب یک “نظام استعماری نو” است که همیشه “رویای” تقسیم، تضعیف و تجزیه روسیه و تبدیل آن به مستعمره را داشته است.

در حالی که پرزیدنت بایدن و مقامات اروپایی روسیه را به دلیل خرابکاری در خطوط لوله نورد استریم که برای انتقال گاز طبیعی روسیه به اروپا طراحی شده بود، مقصر می‌دانستند، پوتین به طور ضمنی گفت که این کار کار آنگلوساکسون‌ها بوده است. او گفت که تحریم ها دیگر کافی نیست و اکنون به براندازی تبدیل شده است.

بایدن روز جمعه در یک کنفرانس خبری در کاخ سفید پاسخ داد و اعلام کرد که دولت تحریم‌های جدیدی را علیه روسیه اعمال می‌کند و اعلام کرد که جهان همه پرسی تقلبی را به رسمیت نخواهد شناخت.

بایدن گفت: «او ما را بترساند یا ما را بترساند. او نمی تواند قلمرو همسایه اش را تصرف کند و از آن فرار کند».

اوکراینی ها حملات نظامی موفقی را در شمال شرق کشور انجام می دهند و مردان روسی دسته دسته از روسیه پوتین فرار می کنند. بر اساس برخی برآوردها، تعداد مردانی که روسیه را برای اجتناب از خدمت در اوکراین ترک کرده اند، بیشتر از مردانی است که در آنجا خدمت کرده اند.

دونالد ترامپ در صفحه اجتماعی خود نوشت: فاجعه روسیه/اوکراین هرگز نباید اتفاق می‌افتاد و اگر من رئیس‌جمهور بودم قطعاً اتفاق نمی‌افتاد.

شاید حق با او باشد. اگر ترامپ رئیس جمهور بود، در جیب پوتین بود و آمریکا به اوکراین کمک نمی کرد.

از مدت ها پیش فرض بر این بود که سلاح هسته ای به دلیل عواقب آن دیگر هرگز مورد استفاده قرار نخواهد گرفت. اما اگر با یک بدکار سر و کار دارید که هیچ نگرانی از عواقب آن ندارید، چه؟ یک تراژدی مدرن یونانی.

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

پاربرگ سایت

Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهاندانشگاهdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorial