نظر | مضحک ترین قسمت عذرخواهی رئیس شورای شهر لس آنجلس

در مجله نیویورک، ربکا تریستر با نوشتن این جمله که “به نظر می رسد که او از تمام قطعات XXL در کارخانه گای ساخته شده است”، به بدنه بسیار بزرگ توصیفات عالی از بدن جان فترمن اضافه کرد. (این یکی انتخاب خودم است.)

در واشنگتن پست، شان ویلنتز از سرسختی عجیب دونالد ترامپ شگفت‌زده شد: «او شبیه زامبی‌ها در بزرگترین صحنه جهان تظاهر می‌کند و بداخلاق می‌کند، درست مانند زمانی که ستون‌نویس‌های شایعه‌پراکنی او را به‌عنوان «دونالد» می‌خواندند. و او شب مردگان زنده خود را با موفقیتی تهدیدآمیز ادامه خواهد داد تا اینکه بالاخره کسی یک چوب استعاری را در قلب استعاری او می راند. (جانت کالیر، پورتلند، اوره، و سینتیا کرواسدیل، پورتلند، اور.)

در تایمز، پیت ولز اضافه شدن نامتناسب رستوران مارتا استوارت به استریپ در لاس وگاس را چنین توصیف کرد: «در این خیابان انباشته‌های فرهنگی، بدفورد اثر مارتا استوارت واحه‌ای از آرامش است. این یک تخته کربیج در یک بازی ویدیویی، یک لیوان زنجبیل در یک بار تیکی است.» (دیانا واسیلاکیس، سواحل جنوبی، NC، و جودی آیتا، وست پیتستون، پان.

سارا وول، گری بوکانن، یک شهروند مونتانی را که برای مجلس نامزد می‌شود، به‌عنوان یک مستقل انتخاب کرد: «او برچسب «ساخته‌شده در مونتانا» را برای تبلیغ محصولات بومی ایجاد کرد، یک ترفند بازاریابی که هر بار که با معضلات ژله‌ای و مربای زندگی مواجه می‌شوم، دچار آن می‌شوم. او نوشت. (Jo Wollschlaeger، پورتلند، Ore.)

میشل گلدبرگ به یاد می‌آورد که زمانی دوست داشت در توییتر «تا دیر وقت در یک مهمانی بد مملو از افرادی که از شما متنفر هستند بماند. من اکنون فکر می کنم این برای توییتر بیش از حد سخاوتمندانه بود. منظورم این است که حتی بدترین مهمانی ها هم به پایان می رسند.» (جی کارنی، باتاویا، نیویورک)

و چارلز بلو به ادعای جینی توماس مبنی بر اینکه او هرگز درباره تئوری‌های توطئه انتخاباتی خود با همسرش کلارنس صحبت نکرده بود، تردید داشت: “آیا خانواده توماس فقط ساکت هستند و فقط با صدای ناله و خیانت پر شده است؟” (تام مارتین، لاس وگاس)

برای نامزد کردن بخش‌های مورد علاقه از نوشته‌های اخیر روزنامه تایمز یا سایر نشریات برای ذکر در «برای عشق جملات»، لطفاً به من ایمیل بزنید. اینجا، در قسمت موضوع عبارت “جملات” را قرار دهید و نام و محل زندگی خود را درج کنید.

Jamiya Calhoun

دوستدار فرهنگ پاپ به طرز خشمگینانه ای فروتن. نینجاهای شبکه های اجتماعی بی عذرخواهی طرفدار الکل دردسر ساز.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorial