نه فقط یک حصار: داستان یک نماد وضعیت فولاد ضد زنگ

او که سرش را از میان حفاظ‌های فولادی آپارتمان طبقه‌ی اتاقش در پارک سان ست فرو می‌برد، گفت: «چون زنگ نمی‌زند و زندگی در آن راحت‌تر است»، مردم چین معمولا فولاد را دوست دارند. او گفت: «این خانه را جدیدتر و شیک‌تر نشان می‌دهد،» و افزود که «بیشتر خانه‌های تازه بازسازی‌شده در آن سوی خیابان، این نوع محصولات فولادی ضد زنگ دارند.» نرده های فولادی و حفاظ ها به او کمک کردند تا احساس امنیت بیشتری کند. (جنایت های نفرت انگیز ناشی از بیماری همه گیر علیه آمریکایی های آسیایی از سال 2020 در نیویورک افزایش یافته است و بسیاری از ساکنان آسیایی آمریکایی نسبت به حملات احتیاط کرده اند.)

آقای. بانرجی، 77 ساله، که در دهه 1970 از کلکته، هند مهاجرت کرد، گفت که همیشه آرزوی بیشتر داشت. او در یک بعدازظهر اخیر بهاری که بالای درب خانه‌اش با نرده‌های فولادی ضد زنگ مزین شده بود، گفت: «والدین من هرگز ماشین خوبی سوار نمی‌شدند، اما من یک مرسدس بنز دارم.

یکی از اولین کارهای او کار در یک آسیاب جوت در هند بود. وقتی برای اولین بار به نیویورک آمد، با آپارتمان های مختلف دوستان تصادف کرد. او شروع به درخواست شغلی کرد که در روزنامه آگهی شده بود و در نهایت به عنوان مهندس در یک شرکت استخدام شد.

پس از مستقر شدن در سال 1998، آقای. بانرجی خانه‌ای را که اکنون در آن زندگی می‌کند خرید، و در طول سال‌ها، با زحمت تمام آن را بازسازی کرد و آن را با دیدی که داشت مطابقت داد – فرش‌ها، پنجره‌ها، گاراژ و البته نرده‌ها همگی عوض شدند. «حصار از همه چیز محافظت می کند. ارزش آن در حال افزایش است.» او با افتخار گفت.

هوی ژن لین، 64 ساله، که به مدت 10 سال در خانه خود در پارک سان ست زندگی می کند، گفت که دروازه ها و نرده های فولادی در خانه او حتی قبل از نقل مکان او وجود داشته است، اما مطمئناً بخشی از جذابیت ملک بوده است. او گفت: “این محصولات فولاد ضد زنگ عالی هستند زیرا تمیز هستند.” آنها لازم نیست مانند آهن دوباره رنگ شوند و به طور طبیعی جلا داده شده به نظر می رسند.

ژیو زو، 48 ساله، که تنها دو ماه پیش به آپارتمانی در پارک سان ست نقل مکان کرد، گفت که در خانه ای با درهای فولادی ضد زنگ احساس راحتی بیشتری می کند. او گفت: “آنها خوب هستند.” آنها بهتر از درهای چوبی هستند زیرا ایمن تر هستند.

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorial