“هر روز ترسناک است”: کار برای والمارت در میان کووید

در جاهای دیگر کشور، گفتگو شروع به حرکت کرده است، به دور از هشدار اولیه کووید و به چیزی محتاطانه تر از حدس و گمان. زندگی پس از همه گیری چگونه خواهد بود؟ اولویت های ما چگونه تغییر کرده است؟ اما برای بخش‌های وسیعی از کشور، که عمدتاً با دوزهای فایزر و مدرنا دست نخورده‌اند، از بسیاری جهات اواخر سال 2020 باقی می‌ماند.

“بسیاری از مردم اینجا هنوز باور ندارند که ویروس واقعی است – حتی زمانی که بیمارستان ها پر هستند، حتی زمانی که خانواده آنها در حال مرگ هستند.” ناتون گفت. با واکسن‌ها، یکی از همکارها به من گفت که دریافت این واکسن برخلاف اعتقاد اوست. دیگری به من گفت که حاوی جنین نوزاد و جیوه است. شخص دیگری گفت که توسط بیل گیتس برای قرار دادن ریزتراشه هایی برای ردیابی شما ایجاد شده است. گفتم: چرا می‌خواهد ردیابی کند شما؟»

مکالمات آقای ناتون توصیف می کند ممکن است از نظر اپیدمیولوژیک دور از ذهن باشد، اما به نظر می رسد او و هزاران نفر دیگر در یک گرداب آمریکای کنونی، چرخشی از سیاست، باور، رنجش و ترس به دام افتاده اند. در رستوران‌های فست فود، خواربارفروشی‌ها، انبارها، خانه‌های سالمندان و هر جای دیگری که کارگران خط مقدم هر روز حاضر می‌شوند، شکاف عمیقی به وجود آمده است. کارگرانی که از این ویروس عصبی هستند خود را تحت الحمایه کسانی می یابند که نیستند.

“اگر از مردم بخواهم در محل کار ماسک بزنند یا از نظر اجتماعی فاصله بگیرند، عصبانی می شوند و به مدیر می گویند. بعد باید مربی بگیرم. اگر بارها مربی شوید، شغل خود را از دست می دهید. ناتون با اشاره به سیستم این شرکت برای مدیریت تخلفات کارگران گفت. (چارلز کراوسون، سخنگوی والمارت، مخالفت نکرد که انباشت مربیان می تواند منجر به فسخ شود.)

بر این پویایی غالباً واقعیت‌های تلخ فقر و استرس‌های انجام یک شغل کم درآمد در موقعیت‌های پرفشار پنهان است. و بنابراین وضعیتی که از قبل متشنج شده است، بیشتر می شود. تلخی در مورد درخواست های پوشاندن، ناامنی شغلی، دویدن با آب بطری، سیاست واکسن – تنش ها به طور معمول در فروشگاه او و فراتر از آن به جوش می آید. ناتون گفت.

Fletcher Hobbs

نینجا آبجو عمومی. محقق اینترنت. معتاد وب هیپستر پسند. خواننده مغرور. زیاد می افتد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorial