پولیشیچ به دلیل مبارزات دفاعی خود در باخت 3-1 آلمان امتیاز 7/10 را دریافت کرد.


14 اکتبر 2023 در 2:58 ب.ظ

تیم ملی مردان آمریکا روز شنبه در استادیوم پرت اند ویتنی در شرق هارتفورد، کانکتیکات به آلمان 3-1 شکست خورد.

با برتری 1-0 پس از ضربه بی نقص کریستین پولیشیچ در دقیقه 27، USMNT در اوایل بازی تهدید کرد که سپس به سود میهمان چرخید. ایلکای گوندوگان در دقیقه 39 بازی را به تساوی کشاند و آلمان در نیمه دوم با توپ های سریع نیکلاس فولکروگ (دقیقه 58) و جمال موسیالا (دقیقه 61) به گل رسید.

– پخش جریانی در ESPN+: لالیگا، بوندسلیگا، بیشتر (ایالات متحده)

آلمان با برتری راحت بود، اکثریت را در مراحل آخر بازی دوستانه حفظ کرد و در نهایت پیروزی 3-1 خود را در سوت پایان تثبیت کرد.

پس از نتایج آخر هفته، USMNT تعطیلات بین‌المللی را با بازی دوستانه مقابل غنا در روز سه‌شنبه به پایان می‌رساند، در حالی که آلمان در همان روز به مصاف مکزیک می‌رود.

مثبت

خط نقره ای: USMNT آلمان را مجبور کرد در نیمه اول به تعدادی از سوالات پاسخ دهد. ایالات متحده با بازی با بلوک بالاتر و محکم نگه داشتن در برخورد با مطبوعات مخالفان، در تعقیب اولین هدف خود بی باک و فعال بود.

با در اختیار داشتن آنها، در ابتدا شروعی امیدوارکننده برای USMNT بود.

انتخاب سردبیر

2 مرتبط

منفی

زمانی که آنها پیشتاز شدند، USMNT محتاطانه به نظر می رسید و به آلمان فضا و زمان زیادی برای ایجاد فرصت های واضح داد. همراه با از دست دادن گاه به گاه مالکیت در مناطق خطرناک، تیم گرگ برهالتر نتوانست تعداد فزاینده ای از شوت های خود را متوقف کند.

کریستین پولیسیچ یکی از معدود عملکردهای مثبت بود که ایالات متحده آلمان را 3-1 در شرق هارتفورد شکست داد. (عکس از آدام گلنزمن/USSF/Getty Images برای USSF)

رتبه مدیر (1-10؛ 10 = بهترین)

گرگ برهالتر، 4- برای شروع قدرتمند بازی باید به برهالتر اعتبار داد، اما هنگام دفاع از برتری، عملگرایی بیش از حد از تیم وجود داشت که از طریق مداخلات بسیار مورد نیاز پیشرفت نکرد. برنامه بازی برهالتر بین اینکه بخواهد عقب بنشیند یا به جلو برود، در 45 دقیقه پایانی چندان خطرناک نبود.

امتیاز بازیکن

جی سی مت ترنر، 6 — آلمان می توانست به راحتی در نیمه اول گل های بیشتری به دست بیاورد اگر به خاطر چند سیو کلیدی ترنر نبود.

DF Joe Scally، 5 — اسکالی با تکل های دفاعی خود ناسازگار بود و همچنین توپ را بیش از حد از دست داد.

دی اف کریس ریچاردز، 5 ساله – می توانست کار بهتری برای متوقف کردن تلاش های آلمان که منجر به دو گل اول آنها شد انجام دهد.

دی اف تیم ریم، 6 – عملکرد خوبی داشت که دو گل خود را به دست آورد و همچنین یک پاس بلند مناسب ارائه داد، اما تا حدی در جلوگیری از دو گل آلمان نیز مقصر بود.

DF Serginho Dest, 4 — مدافع با دوندگی های خود خطرناک بود اما از نظر دفاعی مشکوک بود و در نیمه دوم یک مسئولیت پذیر بود.

ESPN FC را هر روز در ESPN+ پخش کنید

دن توماس به کریگ برلی، شاکا هیسلوپ و غیره می‌پیوندد تا نکات برجسته را برای شما به ارمغان بیاورد و درباره بزرگترین داستان‌ها بحث کند. پخش جریانی در ESPN+ (فقط ایالات متحده).

MF Gio Reyna، 7 – پس از مصدومیت، رینا در توزیع خود فعال به نظر می رسید و به خوبی با جلو ارتباط برقرار کرد. به این بازیکن 20 ساله که هنوز در تلاش برای به دست آوردن آمادگی جسمانی بود، فقط 45 دقیقه فرصت داده شد.

یونس موسی، 5 – در جلوتر خوب بود و تقریباً پاس گل می داد، اما پوشش دفاعی مورد نیاز در مرکز زمین را ارائه نکرد.

MF Weston McKenney، 6 – یک توزیع کننده حیاتی که کمی از همه چیز را در شروع امیدوار کننده USMNT انجام داده است. گفته می شود که او نتوانست بهترین شراکت دفاعی را با موسی در کنار او ایجاد کند.

FW Tim Weah، 6 – سرعت خود را نشان داد و در برخی مواقع با دویدن های خود از جناح راست یک تهدید بود.

FW Folarin Balogun، 6 — چند لحظه درخشش از وینگر، که پولیشیچ را برای تک گل آماده کرد، اما بعداً با پیشرفت بازی متوقف شد.

FW Christian Pulisic، 7 – تنها گلزن USMNT در نیمه اول یک سردرد دائمی برای آلمان بود. کاپیتان نیز در یک سوم پایانی موقعیت های کلیدی را خلق کرد.

بازیکنان تعویضی (بازیکنانی که بعد از 70 دقیقه وارد زمین می‌شوند امتیازی ندارند)

آقای ف. لوکا د لا توره، 5 – یک روز آرام در دفتر برای بازیکنی که تاثیری مشابه رینا نداشت، بعد از اینکه در اواسط بازی زیر تخت نشست.

دی اف کامرون کارتر-ویکرز، 5 — بعد از گل سوم آلمان به جای ریچاردز وارد زمین شد، اما بعد از آن نتوانست کاری انجام دهد.

MF Brenden Aaronson، 5 – جرقه‌ای در خط میانی داشت اما نتوانست خلاقیتی برای ایجاد موقعیت‌های بیشتر ایجاد کند.

FW ریکاردو پپی، 5 – برای جایگزینی بالوگون در بالا آمد اما نتوانست هیچ تهدیدی برای امتیازدهی USMNT ایجاد کند.

ام اف جانی کاردوسو، — نه

ام اف کوین پاردس، — نه

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

پاربرگ سایت

Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهاندانشگاهdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorial