چرا خرسون، آماده سازی برای نبرد، برای روسیه و اوکراین اهمیت زیادی دارد

وی افزود: امروز تیرهای برق را منفجر کردند، بنابراین ما نه نور داریم و نه آب.

در حالی که رسانه های دولتی روسیه می گویند که گلوله باران اوکراین به خطوط برق آسیب رسانده است، یاروسلاو یانوشویچ، رئیس اداره نظامی منطقه ای خرسون اوکراینی در تبعید، سربازان روسیه را مقصر دانست.

نیروهای روسی همچنین مین‌هایی را در اطراف برج‌های آبی در بریسلاو قرار داده‌اند. یانوشویچ با اشاره به شهری در کمتر از 50 مایلی شهر خرسون و درست در شمال یک سد مهم در نزدیکی خط مقدم نبرد، گفت.

مقامات اوکراینی می‌گویند، که به غیرنظامیان روسی گفته‌اند، بیم دارند که کسانی که در عقب مانده‌اند می‌توانند به نیروهای اوکراینی در حال پیشروی غذا بدهند یا ارتش روسیه را خراب کنند. فرماندار منطقه منصوب شده از سوی کرملین هشدار داده است که با هر غیرنظامی که هنوز آنجا باشد ممکن است به عنوان دشمن رفتار شود.

حدود 250000 نفر قبل از جنگ در این شهر زندگی می کردند. اوکراینی ها تخمین می زنند که 30000 تا 60000 نفر باقی مانده اند، اما نمی توان دانست که چنین حدس هایی چقدر دقیق هستند.

ماه گذشته، مقامات اشغالگر دستور تخلیه غیرنظامیان از سمت غرب رودخانه را صادر کردند. آنها هزاران نفر از آنها را به سمت شرق فرستادند، به قلمرویی که محکم تر در اختیار روسیه است، در حالی که مسیرهای ورود به مناطق تحت کنترل اوکراین را مسدود کردند. به گفته ساکنان و مقامات اوکراینی، دولت نصب شده توسط مسکو نیز در حالی که شهر را غارت می کرد، ترک کرد.

برخی از مقامات و ساکنان اوکراین می گویند که تخلیه غیرنظامیان بهانه ای برای اخراج اجباری بوده است. برخی دیگر می گویند که این در مورد پاکسازی فضا برای نیروهای تازه بسیج شده روسیه بود.

هنگامی که نیروهای روسی در ماه مارس از پل آنتونیفسکی بر روی رودخانه دنیپرو هجوم بردند و به شهر خرسون، یک بندر بزرگ و یک مرکز کشتی‌سازی سابق، حمله کردند، این بزرگترین موفقیت آنها در روزهای اولیه جنگ بود. آقای. پوتین امیدوار بود که از منطقه وسیعتر خرسون به عنوان سرپلی برای رانندگی دورتر به سمت غرب، به شهر بندری اودسا استفاده کند، اما این تلاش شکست خورد.

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاه