کارآفرین پیشرو در تعریف مجدد موفقیت در هند – آبیناو کالرا | اخبار

Abhinav Kalra، یک رهبر برجسته تجاری در هند، با دستاوردهای چشمگیر خود موجی در دنیای تجارت ایجاد کرده است. آبیناو که از یک خانواده تجاری می آمد، همیشه میل شدیدی برای دستیابی به ارتفاعات جدید موفقیت داشت. در طول 12 سال گذشته، او امپراتوری تجارت خود را در سطح جهانی گسترش داده است و در حوزه های مختلف فعالیت می کند.

تلاش آبیناو در صنعت املاک و مستغلات نزدیک به یک دهه پیش بسیار موفق بوده است. شرکت املاک و مستغلات او تنها در سال گذشته به گردش مالی 80 کرور دست یافته است که نشان از قدرت کارآفرینی اوست. علاوه بر این، آبیناو در صنعت هوانوردی نیز جای خود را به ثبت رسانده و دارای ناوگانی از هواپیماهای چارتری است که در سراسر جهان اجاره می‌شوند.

اما سفر او به همین جا متوقف نمی شود. او همچنین ارتباطات قوی در صنعت سینما برقرار کرده است و با بازیگران مشهوری مانند سونو سود، عبدو روزیک از شهرت بیگ باس و بازیگر کیارا آدوانی همکاری می کند. میراث مبارزان آزادی خانواده‌اش، او را برانگیخت تا مسیر موفقیت خود را بپیماید و به یکی از کارآفرینان موفق در هند تبدیل شود.

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorial