10 راه برای رسیدن به تور نوروزی

سفر به دی سی در حال حاضر آسان نیست، اما همیشه می‌توانید به انواع تورهای روایت‌شده، و همچنین نمایشگاه‌های دائمی و موقت آنلاین دسترسی داشته باشید، وقتی که در یک تور مجازی اسمیتسونیان شرکت می‌کنید. و بهتر از همه، شما می توانید آن را از اتاق نشیمن خود تجربه کنید. موزه کودکان در هیوستون برنامه دسترسی همه زمانه را توسعه داده است تا کودکان بتوانند در هر کجا که هستند یادگیری تعاملی را تجربه کنند. سفرهای میدانی سه بعدی یا مجازی وجود دارد، برنامه‌های روزانه را که بچه‌ها می‌توانند برای گوش دادن به یک داستان تنظیم کنند یا یاد بگیرند که چگونه چیزی بسازند، یا فهرستی طولانی از ویدیوها را کاوش کنند که همه برای پاسخ به سؤالاتی که بچه‌های کنجکاو می‌پرسند طراحی شده‌اند. بچه‌ها می‌توانند در ماشین‌های زمان بپرند، ویدیوها را تماشا کنند یا در نقشه پیمایش کنند تا درباره برخی از محبوب‌ترین هنرهای The Met اطلاعات بیشتری کسب کنند.

آنها فروش خوبی را در مقصد یا مستقیم از طریق وب سایت خود انجام می دهند و لزوماً زمان و نیروی انسانی لازم برای مذاکره با انواع پلت فرم های آنلاین برای افزایش تقاضا را ندارند که ممکن است برای برآورده کردن نیاز به دور دیگری از سرمایه گذاری در اتوبوس یا کارمندان داشته باشد.. یکی، اپراتورهای تور بزرگ از طریق نمایندگی ها و مراکز تماس فروش خوبی انجام می دهند. پیچیدگی و قیمت تورهای بسته بندی شده آنها به خوبی به محیط رزرو آنلاین کمک نمی کند. درست مانند اتوماسیون که می‌تواند اجرای و مدیریت مجموعه‌ای از تورها را آسان‌تر کند، بنابراین می‌تواند فروش آنلاین در پلتفرم‌های مختلف را دلپذیرتر کند. برخی مانند Bokun و BookingKit از اجرای ویترین فروشگاه خود برای تمرکز بر توزیع و مدیریت درآمد در پلتفرم‌های مختلف اجتناب می‌کنند. اپراتورهای تور قادر خواهند بود کالاهای خود را بهتر به فروش برسانند و درآمد خود را مدیریت کنند و در عین حال مشتریان را به طور مؤثرتری در سراسر جهان هدف قرار دهند. این پلتفرم همچنین به اپراتورها اجازه می‌دهد به راحتی افزونه‌ها را بفروشند و به مشتریان بفروشند.

جف راسیل، معاون ارشد بازاریابی و محصول در اپراتور تور G Adventures می گوید: «همه به گوگل و توزیع انبوه آن نگاه می کنند، اما حتی زمانی که OTA ها سعی در فروش تورها داشتند، واقعاً با مشکل مواجه شدند. در حالی که این اپراتورهای تور به صورت آنلاین می فروشند، بیشتر تراکنش های آنها هنوز توسط مراکز تماس یا آژانس های مسافرتی پردازش می شود. با این حال، مشکل همچنان باقی است که اکثر مصرف کنندگان هنوز فکر می کنند که تورهای پیچیده تر و پیچیده تر همان اتوبوس های قدیمی و تورهای گروهی هستند که به آن عادت کرده اند. اکنون فکر می‌کنم این به بازیکنانی مانند ما و اپراتورهای توری که با آنها کار می‌کنیم بستگی دارد که به طور جمعی این تصور را تغییر دهند. تورگردانان لیست شده در زیر در سفرهای لزبین‌ها، دوجنسه‌ها، همجنس‌گرایان و تراجنسیتی‌ها (LGBT) تخصص دارند و با شما و شما همکاری خواهند کرد. گروهی برای جمع‌آوری تعطیلات در بهترین مکان‌های مناسب برای دگرباشان جنسی، گزینه‌های تم پیشرفته و نظرات خوب و صفحه‌ساز – WPBakery Page Builder به سفارشی‌سازی تم بسیار آسان کمک می‌کنند. بدون زحمت ارتفاع تصویر پس‌زمینه عنوان صفحه را به درصد تغییر دهید. همچنین از گزینه های بررسی، نقشه و مکان و گالری تصاویر پشتیبانی می کند. اینها شامل شرکت هایی می شود که منافع خود صنعت سفر را ترویج می کنند. کسب و کارهایی که به ارتباط واقعی مشتریان با محصولات سفر و گردشگری کمک می کنند. و سازمان هایی که یا پشتیبانی عملی یا کمک های لجستیکی را برای گردشگران و مسافران ارائه می کنند.

آنها همچنین خدمات مرکز تماس را شبیه به آژانس های مسافرتی سنتی ارائه می دهند، به این معنی که مشتریان می توانند سؤالات خود را بپرسند و در صورت بروز مشکل از پشتیبانی برخوردار شوند. راهنمای پری شما می تواند جنبه جادویی پاریس را به شما نشان دهد. در سال 1786، اجساد پر از مدفون‌هایی که در گورستان‌های محدود پاریس دفن شده بودند، طی 12 سال به هزارتوی زیرزمینی از تونل‌های کلاستروفوبیک منتقل شدند. طول دوره بستگی به سطح دوره مانند 6 ماه، یک سال و 3 سال دارد. این متخصصان باتجربه سال‌ها را در این تجارت سپری کرده‌اند و از نکات دشوار همه چیز، از قراردادهای فرود در سفرهای آینده دور گرفته تا برآوردن نیازهای عجیب و غریب، یافتن سیاست‌های لغو انعطاف‌پذیر، و کمک به مشتریان برای رسیدگی به سؤالات سخت سفر هر روز می‌دانند.

پورتال هتل برادران چان وب سایت مناسبی برای شما است، زیرا رقابتی ترین نرخ ها را برای هتل های چین و حتی معاملات تبلیغاتی برای هتل های منتخب ارائه می دهد. همچنین پیچیدگی مدیریت کانال های توزیع آنلاین خارج از وب سایت اپراتور وجود دارد. با توجه به کمبود منابع، اتوماسیون بهتر و اتصال روی زمین چگونه می تواند به این اپراتورها کمک کند تا حاشیه های خود را بدون افزودن پیچیدگی اضافی افزایش دهند؟ این تورهای گروهی کوچک تنها با حدود 12 تا 16 نفر انجام می‌شوند و همیشه رهبران محلی باتجربه دارند که می‌توانند بینشی منحصر به فرد از مقصدتان به شما ارائه دهند. به گفته دن کریستین از Travel Corporation، مشتریانی که به یک تور بسته‌بندی گران‌تر می‌روند، به احتمال زیاد به برند وفادار هستند و چندین بار با اپراتور رزرو می‌کنند. مسافران به احتمال زیاد یک تور یک روزه 100 دلاری آتن را به صورت آنلاین رزرو می کنند تا یک سفر هفتگی 10000 دلاری در سراسر یونان. برای هر گروه دگرباشان جنسی که قصد سفر دارند، یک اپراتور تور می خواهید که بتواند شما را به مقصد ایده آل شما بفرستد و به شما کمک کند تا با همسفران خود از سراسر جهان ارتباط برقرار کنید.

آژانس‌های مسافرتی نیز به رزرو تورهای متنوع‌تری برای مشتریان دسترسی خواهند داشت و ارزش پیشنهادی قوی با گزینه‌های بیشتر که باعث سردرگمی مسافرانی با هزینه‌های بالا می‌شود، افزایش یافته است. رزرو بلیط پرواز ارزان و هتل فقط یک بار رزرو سفر و دریافت کرایه ویژه نسبت به سایر پورتال ها. اگر نمایشگاهی را در فهرست موزه‌های مجازی رایگان ما در بالا نمی‌بینید، لازم نیست برای بازدید از موزه یا رزرو بهترین تورهای مجازی، پول خود را خراب کنید.

من همچنین توانستم مستعمره سانجی (زاغه دهلی) را ببینم و در مورد زندگی ساکنان آن مطلع شوم که یکی از غنی ترین تجربه های سفر من است. من تور مثلث طلایی را با ویجی به عنوان راهنما انجام دادم و تجربه فراموش نشدنی بود. در نهایت، به ویژه از اینکه فرصت همراهی ویجی را به دست آوردم، سپاسگزارم که نمی توانم به اندازه کافی از اینکه دانش و محبت خود را با من در میان گذاشته تشکر کنم. و در نهایت آیا در طول سفر نیاز به اجاره ماشین دارید؟ برای اینکه شرکت شناخته شود، باید استراتژی های بازاریابی خوبی داشته باشد. برخی از سرمایه‌گذاران بسیار خوشحال نیز از این چرخه سرمایه‌گذاری بیرون می‌آیند، اگرچه مشخص نیست که سایت‌های بزرگ رزرو آنلاین چقدر متعهد به مقابله با غولی که تریپ ادوایزر در فضا نمایندگی می‌کند، خواهند بود. برنامه سفر واقعاً به خوبی برنامه ریزی شده بود و من نه تنها جاذبه های گردشگری اصلی بلکه برخی از مکان های معتبرتر و محلی را نیز دیدم. این تور شما را به دیدن تقریباً همه چیزهایی که یک شهر برای ارائه دارد می برد.

بسیاری از چیزهایی که در لیست خواهید دید، یک تور اتوبوس دو طبقه یا یک تور هلیکوپتر است. زیبایی کاری که ما انجام می‌دهیم این است که پیوند جدیدی به زنجیره اضافه نمی‌کنیم و سعی نمی‌کنیم از چیزها برش دیگری برداریم. از منظر فناوری، این چیزها قبلاً واقعاً وجود نداشتند. اسکار برونینگ، یکی از بنیانگذاران و مدیر ارشد فناوری Peek، گفت: "در حالی که شما در حال حرکت به سمت فضای تلفن همراه هستید، به عنوان یک اپراتور، نمی توانید تمام موجودی را در تلفن همراه یا لحظه آخری رزرو کنید، اگر کارمندی دارید که صفحات گسترده را به روز می کند."

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد تور نوروز – https://safaryaar.com/tour/nowruz – لطفا از سایت ما دیدن کنید.

Nylah Rasmussen

قادر به تایپ با دستکش بوکس نیست. گیک الکل. دانشجوی بی عذرخواهی ایجاد کننده. کاوشگر بسیار جذاب تلویزیون نینجا. علاقه مند به وب معمولی معتاد آبجو

تماس با ما