Nirmala Sitharaman می گوید بودجه 2023: از روحیه بودجه های قبلی پیروی می کند | اخبار اقتصاد

دهلی نو: نیرمالا سیتارامان وزیر دارایی اتحادیه روز جمعه اظهار داشت که بودجه آینده برای سال 2023-2024 از روحیه بودجه های قبلی پیروی می کند. 25 سال. در سال 2047، ما مشتاقانه منتظر فرزندانمان هستیم که در هند زندگی می کنند که بسیار توسعه یافته تر خواهند بود.” Sitharaman در 95 امین مجمع عمومی سالانه بدنه صنعت FICCI اینجا در پایتخت ملی صحبت می کرد.

همچنین بخوانید | فروش وان پلاس 10 تی 5G Marvel Limited Edition به زودی آغاز می شود. قیمت، رم، فضای ذخیره‌سازی، دوربین، موارد دیگر را بررسی کنید – در PICS

در همین حال، تمرین رسمی برای تهیه بودجه سالانه برای سال مالی آینده — 2023-24 — در 10 اکتبر آغاز شد. بودجه 2023-24 احتمالاً در 1 فوریه برنامه ریزی می شود. قابل ذکر است که این آخرین بودجه کامل خواهد بود. بودجه دولت Modi 2.0 قبل از انتخابات Lok Sabha که در آوریل-مه 2024 برگزار می شود. Sitharaman، در جلسه FICCI، گفت که نیاز به تقویت بیشتر بخش تولید هند همراه با کاوش در مناطق جدیدتر بخش خدمات وجود دارد. وی ادامه داد: لازم است بخش تولید خود را تقویت کنیم و از این جهت استارت آپ های هندی با ارائه نوآوری بیشتر راه را به ما نشان داده اند.

همچنین بخوانید | دسته توییتر کو به حالت تعلیق درآمد. یکی از بنیانگذاران مایانک این را می گوید

من از صنعت می خواهم که مراقب نوآوری های استارت آپ ها باشد. سیتارامان در بیانیه ای به نقل از FICCI گفت: بخش تولید می تواند از انرژی جدید استارت آپ ها برای همه بخش ها از جمله بخش طلوع آفتاب بهره مند شود.

وزیر دارایی در سخنرانی خود با بیان عدم قطعیت های جهانی، از صنعت هند خواست تا بر فرصت های ناشی از آنها تمرکز کند. این به ما فرصتی برای بسیاری از سرمایه‌گذاری‌هایی می‌دهد که اکنون به دنبال مکانی متفاوت از جایی که فعالیت‌ها می‌توانند ادامه دهند، به ما می‌دهد. این بهترین زمان برای صنعت هند است تا روی استراتژی‌هایی برای جذب این تولیدکنندگان به هند کار کند.” در مجمع عمومی عادی.

علاوه بر این، وزیر صنعت هند به صنعت هند توصیه کرد که با تبدیل جهان به انرژی پاک، صنعت داخلی ممکن است با تعرفه‌های بالاتر از سوی کشورهای توسعه‌یافته مواجه شود، علاوه بر این، از صنعت خواست تا به دولت بگوید تغییرات آب و هوایی چگونه بر آنها تأثیر می‌گذارد و راه‌هایی برای کاهش آن پیشنهاد کند. او تاکید کرد: «صنعت باید خود را برای ایجاد دیوارهای تعرفه ای توسط برخی کشورها به نام تغییرات آب و هوایی آماده کند.» سیتارامان در مورد G20 گفت که دستاوردهای هند در زمینه قابلیت های دیجیتالی که این کشور شامل حوزه مالی، حوزه پرداخت، بانکداری، بهداشت یا آموزش است، دستاوردها خیره کننده است.» دولت از هر فرصتی در طول G20 برای نمایش آن استفاده می کند تا کشورهای علاقه مند به هر یک از دستاوردهای دیجیتال هند بتوانند از آن بهره مند شوند. او افزود.

گزارش FICCI-McKinsey & Company با عنوان «قرن هند- دستیابی به رشد پایدار و فراگیر: نقشه راه برای شرکت هند» در جلسه امروز منتشر شد. در این دیدار، سانجیو مهتا، رئیس FICCI گفت که هند در آستانه تبدیل شدن به سومین اقتصاد بزرگ است و سیاست‌های تحول‌آفرین همراه با اقدامات اصلاحی اتخاذ شده توسط دولت به تقویت پایه‌های آن کمک کرده است. طبق بیانیه این صنعت، مهتا افزود: رشد و سود خود با رویکرد مردم و سیاره در هم تنیده است.

Kendrick Patel

پیشگام مادام العمر الکل. پزشک بیکن. گورو معمولی تلویزیون نرد قهوه. عاشق توییتر. کاوشگر آماتور

تماس با ما