PSG: لحظه حسابرسی نیمار در لیگ قهرمانان اروپاCNN

وقتی رویاها با واقعیت تضاد دارند؛ وقتی زندگی به یک دوراهی دلهره آور می رسد. زمانی که باید تصمیم بگیریم که باشیم یا تاریخ بسازیم.

در حال حاضر نیمار بر سر دوراهی قرار دارد.

یک برند فوتبال قرن بیست و یکمی که با وعده های بی پایان تغذیه می شود. یک پدیده اجتماعی، تجاری و فرهنگی جدید یک سوپراستار که با دقت نظر عموم غریبه نیست.

با این حال، وقتی نوبت به چراغ‌های درخشان بزرگ‌ترین صحنه فوتبال اروپا – لیگ قهرمانان – می‌رسد، او در یک چرخه دائمی تکرار گرفتار شده است.

یک برنده یک بار، بله – اما برای برخی با کمک همتایان بسیار ماهر خود در آمریکای جنوبی – لیونل مسی و لوئیس سوارز – در تیم سه گانه زمانی معروف “MSN” در بارسلونا.

در دو نوبت بدبختی دست به توطئه زد تا شانس اعجوبه برزیلی را برای تصاحب رقابت با رنگ های قرمز و آبی پاری سن ژرمن از بین ببرد.

بنابراین ما در سال 2020 هستیم. آیا این سومین بار خوش شانس است؟ آیا این لحظه حقیقت نیمار است؟

اکنون سه بازی بین «قرص قرمز» روشنگری اروپایی یا «قرص آبی» پاورقی دیگر در صفحه طولانی‌تر ویکی‌پدیای این جوان 28 ساله قرار دارد.

این سالی است که او واقعاً می تواند خود را بازخرید کند […] این سه بازی می توانند همه چیز را تغییر دهند […] فرناندو کالاس، روزنامه‌نگار فوتبال برزیل به CNN Sport می‌گوید: من فکر نمی‌کنم که او فرصت دیگری مانند این داشته باشد.

سرمایه گذاران قطری پاری سن ژرمن از زمان نصب پرچم خود در خیابان های سنگفرش شده پاریسی ها در ژوئن 2011، هدف نهایی خود – برتری قاره ای – را پنهان نکرده اند.

در داخل کشور، دوره ای است که با تسلط بی امان تعریف شده است. هفت عنوان لیگ برتر و پنج جام حذفی فرانسه، از جمله چهار قهرمانی سه گانه در شش فصل.

اما اگر اروپا یک قفل ترکیبی است، آنها بی‌وقفه به دنبال قفل‌ساز با کلید دست نیافتنی بوده‌اند. هفت بار آنها تلاش کرده اند و شکست خورده اند تا کد پیچیده را بشکنند – هر شکست دردناک تر و تلخ تر از قبل است.

جاناتان جانسون، کارشناس فوتبال فرانسوی، توضیح می‌دهد: «یک جدول زمانی مشخص تعیین شده بود و زمانی که از آن جدول زمانی هر فصل گذشت، به نظر می‌رسد که پاری سن ژرمن دورتر و دورتر می‌شود، بنابراین وزنی از تاریخ وجود دارد که در حال سقوط است.

امضای رکورد جهانی نیمار از بارسلونا در آگوست 2017 – با مبلغ 263 میلیون دلاری – برای تحویل آن شوالیه در زره درخشان.

دیگر خواننده پشتیبان مسی و سوارز نیست، بلکه اکنون مجری پیشرو با مجوز هیجان و تبدیل شدن به بهترین در جهان است.

برای برخی این یک تغییر بازی بود. برای کالاس این “بزرگترین اشتباه در تاریخ ورزش” باقی مانده است.

بخوانید: مالکان میلیاردر چگونه فوتبال اروپا را تغییر دادند

این مهاجم با انعکاس هفته گذشته در سالگرد سه سالگی انتقالش، نوشت که «(اینها) با دانش زیادی آمدند. من اوقات خوشی و برخی اوقات پیچیده را گذرانده ام.»

پیوند او با حامیانش در شهر عشق راه خود را در طیف گسترده ای از استاتوس های روابط فیس بوک موج می زند: از «متاهل» تا «جدایی» تا «پیچیده است».

همه با جذابیت یک عاشق سابق در کاتالونیا در پس زمینه.

یک سرنای طولانی مدت، اما در نهایت ناموفق، تابستان گذشته برای بازگرداندن برزیلی به نیوکمپ، تنش ها را در پاریس به جوش آورد.

پویایی عشق و نفرت در اطراف چهره قطبی شاید به بهترین وجه در اولین حضور این فوق ستاره در لیگ در فصل 2019-2019 نشان داده شد.

به مدت 90 دقیقه بی امان هو شد قبل از زدن یک ضربه دوچرخه برنده مسابقه عالی در همان لحظه مرگ نیمی از مخالفان شیفته. نیمه دیگر خشمگین شد

كالاس تصويري از هيئت منصفه را ترسيم مي‌كند كه به طور مشابه در برزيل از وسط تقسيم شده‌اند – مدعيان جواني كه «تصوير، لبخند، خالكوبي‌ها» را مي‌پسندند، در تقابل با گارد قديمي كه «واقعاً نگران او هستند» هستند.

از آن زمان جنگ سرد در پاریس همراه با درک این موضوع که بازگشت به آینده – در حال حاضر – یک چشم انداز قریب الوقوع نیست، از آن زمان بسیار شگفت انگیز بوده است.

او در زمین و خارج از آن نشان داده است که به پروژه متعهد است […] جانسون می‌گوید: او واقعاً چالش بازیکن پاری سن ژرمن و دستیابی به چیزی، به ویژه در لیگ قهرمانان، در پاریس را پذیرفته است.

در حالی که ممکن است برگه جدیدی در زمین باز شده باشد، سؤالات باقی مانده است.

فراز و نشیب: رابطه بازیکن برزیلی با هواداران پاری سن ژرمن بین دوره های عشق و نفرت در نوسان بوده است.

زندگی شخصی نیمار – گاهی اوقات – دارای نشانه های یک تله نوول جذاب است – مملو از دسیسه ها، و همه توسط یک گروه همراه حمایت می شود.

او سال گذشته پس از اینکه یک مدل برزیلی کاپیتان سابق برزیل را به تجاوز و تجاوز متهم کرد، از اتهامات نادرست تبرئه شد.

امسال او مجبور شد یک مسابقه لیگ را به دلیل مصدومیت از دست بدهد – دو روز پس از میزبانی یک جشن تولد مجلل در یک کلوپ شبانه پاریس.

کسانی که او را به موفقیت می خواهند ناامید می کنند: آیا این پسر هرگز مرد خواهد شد؟

در برزیل تعبیری داریم که می گوید او (نیمار) یک وعده بی پایان است […] اینکه او “منینو نیمار” است (“نیمار بچه”) – او پسر نیست […] او باید در واقعیت باشد […] او بزرگ شده است.

وقتی او در زمین است، او را تحویل می دهد […] من هرگز، هرگز شکایتی از یک مربی یا بازیکن دیگر در مورد رفتار او در تمرینات، در رختکن نشنیده ام.

منبع: COPA90
data-fave-thumbnails=”{“big”: { “uri”: “https://media.cnn.com/api/v1/images/stellar/prod/190911152708-neymar-retro-games-psg-brazil – football-copa90-spt-intl-00015429.jpg?q=x_0,y_0,h_1080,w_1919,c_fill/h_540,w_960” }, “small”: { “uri”: “https://media.cnn.com / api/v1/images/stellar/prod/190911152708-neymar-retro-games-psg-brazil-football-copa90-spt-intl-00015429.jpg?q=x_0,y_0,h_1080,w_1919,919,50,c } }” data-vr-video=”” data-show-html=”” data-check-event-based-preview=”” data-network-id=”” data-details=””>

بازی های یکپارچهسازی با سیستمعامل نیمار psg فوتبال برزیل copa90 spt intl_00015429.jpg

COPA90: بازی های یکپارچهسازی با نیمار

03:12

منبع: COPA90

و با وجود تمام گل‌ها، پاس گل‌ها و جوایز نقره‌ای تا به امروز، تاریخ و زیست‌شناسی دست بی‌رحمانه‌ای به ستاره‌ی چشمک‌زن زده است – او را از فرصتی برای اظهار نظر در پایان تجاری رقابت‌های باشگاهی نخبه فوتبال اروپا محروم کرده است.

فصل‌های محدود در سال‌های 2018 و 2019 به‌دلیل مصدومیت‌ها مصادف شد با بازی‌های دراماتیک برای پاری سن ژرمن از مرحله یک هشتم نهایی به ترتیب در دستان رئال مادرید و منچستریونایتد.

جانسون می‌گوید: «این چیزی است که باقی‌مانده این کمپین را بسیار مهم می‌کند و چرا او تحت نظارت دقیق قرار می‌گیرد».

همه گیری کووید-19 به طور قابل توجهی – و شاید به نفع PSG – پویایی فینال مسابقات امسال را تغییر داده است.

بازی های حذفی دو پا از مرحله یک چهارم نهایی به بعد تمام شد و به جای آن شوت های تک پا جایگزین شد – همه در حباب لیسبون.

بدون ادینسون کاوانی، تیرانداز از دست رفته و کیلیان امباپه که اخیراً از میادین خارج شده، زمین در اختیار نیمار است.

ابتدا بسته سورپرایز آتالانتا در مرحله یک چهارم نهایی در انتظار است. سپس یک درگیری احتمالی با این نبرد، اتلتیکو مادرید را در نیمه نهایی سخت کرد و پس از آن، چه کسی می داند در یک فینال برنده همه چیز را می گیرد.

در حالی که پیشرفت در رقابت – به گفته جانسون – “واقعاً به پروژه (قطری) پس از چند سال ناامیدی عظیم، ضربه ای را می دهد که به آن نیاز است”، برای کالاس، این ماه می تواند آغاز یک حرفه ای باشد که دو نفر را تعریف می کند. سالها برای فرد در قلب روایت.

با توجه به اینکه قرارداد این بازیکن برزیلی در سال 2022 به پایان می رسد و یک جام جهانی در قطر در همان سال، که احتمالا آخرین حضور او در پیراهن برزیل خواهد بود، به سادگی “ساخت یا شکستن” است.

ما همیشه می گوییم “این سال خواهد بود.” نه – این سال خواهد بود. نه – امسال سال خواهد بود […] او 28 ساله است، او باید در اوج دوران حرفه ای خود باشد اما اینطور نیست […] این آخرین فرصت اوست.»

این تله نوول دارای پیچش‌های داستانی غیرمنتظره، لحظات جنون و انفجارهای درخشش بوده است. اکنون در دستان قهرمان اصلی فیلمنامه پایان نمایشی آن است.

Brendon Rice

نادر موسیقی لاعلاج. خالق تایید شده متعصب تلویزیون پیشگام غذا. یک قهوه ساز به طرز خشمگینی فروتن.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorial