Rikkie Valerie Kollé اولین زن ترنس است که برنده دوشیزه هلند شد

Rikkie Valerie Kollé، خانم هلند 2023، هنوز به سختی می تواند باور کند که در مسابقه سالانه کشورش برنده شده است.

او تمام روز شنبه را صرف آماده‌سازی و لذت بردن از لحظه‌های مراسم آن شب کرد، مراسمی که در آن میس یونیورس سلطنتی، R’Bonney Gabriel آمریکایی حضور داشت.

این نمایش که از ساعت 8 شب شروع شد، پخش شد، “و دو ساعت و نیم بعد من خانم هلند بودم.” کوله، 22 ساله، روز سه شنبه در یک مصاحبه تلفنی گفت که پیروزی او “بالاخره غرق شد.”

ام‌اس. پیروزی کوله تاریخی است: او اولین زن ترنس است که برنده مسابقه در هلند شده است، و دومین زن ترنس آشکارا است که در رقابت های Miss Universe شرکت می کند که اواخر امسال به نمایندگی از کشورش در السالوادور شرکت می کند.

به عنوان اولین زن ترنس که به عنوان دوشیزه هلند انتخاب شد، خانم. کوله گفت که امیدوار است در کنار جامعه خود باشد و به جوانان دگرباش کمک کند و همچنین آگاهی را در مورد زمان انتظار طولانی برای مراقبت های بهداشتی ترنسجدرها در هلند افزایش دهد.

او گفت: “من یک کتاب باز خواهم بود.” در ماه فوریه، پستی در حساب اینستاگرام او تجربیات او در دوران کودکی و درمان‌های او را در دوران نوجوانی و همچنین به‌روزرسانی‌هایی در مورد جراحی تغییر جنسیت نشان داد.

اما کتاب باز بودن در رسانه های اجتماعی با نفرت زیادی همراه است و اجتناب از منفی بودن آنلاین می تواند دشوار باشد. ام‌اس. کوله گفت که از زمان برنده شدن در مسابقه، مانند برخی از اعضای نزدیک خانواده اش، از جمله مادر و خواهرش، با آزار و اذیت های آنلاین زیادی مواجه شده است.

ام‌اس. کوله اولین زن ترنس هلندی نیست که به فینال دوشیزه هلند می رسد. سولانژ دکر، فینالیست مسابقه سال گذشته که عنوان خانم رسانه های اجتماعی را به خود اختصاص داد، ماه گذشته به عنوان اولین دوشیزه بین المللی ملکه هلندی 2023، مسابقه سالانه زنان ترنس، تبدیل شد.

وقتی خانم به السالوادور می رود، کوله دومین زن ترنس خواهد بود که در مسابقه Miss Universe شرکت می کند. آنجلا پونس اسپانیایی، همچنین یک زن ترنس، فینالیست سال 2018 بود.

مونیکا ون ای، یکی از اعضای هیئت داوران که خانم را انتخاب کرد، گفت: “ما واقعاً به دنبال زیباترین زن هلند هستیم.” کول این آخر هفته او همچنین کارگردان ملی دوشیزه هلند است.

او گفت در حالی که رسانه های ملی و بین المللی علاقه مند به صحبت در مورد خانم. با پیروزی کول، بسیاری از مردم پیام های ناراحت کننده و تهدیدآمیزی برای حمله به خانم ارسال کرده بودند. کول.

آن جاکراجوتاتیپ، صاحب شرکت مادر Miss Universe که خود یک زن ترنس است، خانم را جشن گرفت. برد کول در بیانیه ای.

خانم سوپر طرفدار Miss Universe من در ردیف اول نشسته بود در حالی که آنجلا پونس، اولین ترنس میس یونیورس اسپانیا، برای اولین بار روی باند فرودگاه رفت. جاکراجوتاتیپ گفت و افزود که از بیان این جمله خوشحال است که “زنان ترنس زنان هستند – و ما اینجا هستیم تا زنان را جشن بگیریم.”

ام‌اس. کوله که اهل شهر بردا در جنوب هلند است، از نوجوانی مدلینگ بوده است. او گفت که تصمیم گرفت برای خانم هلند درخواست کند زیرا مسابقات به او فرصتی برای گفتن داستانش داده بودند.

او به عنوان یک مدل گفت: «تو کمی آویز لباس هستی. در غیر این صورت بیشتر باید ساکت باشید.» اما در دنیای مجلل، او گفت: “همچنین مهم است که شما چیزی برای گفتن داشته باشید.”

ام‌اس. ون ای، مدیر ملی دوشیزه هلند، گفت که طی یک دهه گذشته یا بیشتر، این مسابقه مدرن شده است. او گفت که اکنون مادران، زنان مطلقه و زنان ترنس می توانند شرکت کنند. خانم هلند می‌گوید: «من مسئولیت خانم هلند را بر عهده گرفتم زیرا می‌خواستم زنان را قوی‌تر کنم. ون ای گفت. “من می خواهم به دختران جوان الهام بخشم.”

او گفت که از تعداد پاسخ های منفی مردان و زنان شوکه شده است.

برنده ایده آل مسابقه دوشیزه هلند باید حضوری چشمگیر داشته باشد و وقتی وارد اتاق می شود سرها را به هم بچرخاند. او همچنین به پیامی نیاز دارد که بتواند الهام بخش دیگران باشد، خانم. ون ای گفت. او گفت: “زیبایی از درون می آید.”

او گفت که خانم کوله قوی ترین رقیب بود. خانم او می گوید: «در تمام این مراحل، او زیباترین زن بود. ون ای گفت.

خانم “من برای آنچه هستم و داستانم انتخاب شدم.” کوله گفت: “و نه به این دلیل که من یک زن ترنس هستم.”

Todd Holland

متفکر. معتاد رسانه های اجتماعی متعصب الکل استاد وب. مبشر قهوه معمولی.

Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاه
تماس با ما