UConn با پرداخت 3.9 میلیون دلار به مربی سابق کوین اولی موافقت کرد

دانشگاه کانکتیکات روز پنجشنبه با پرداخت 3.9 میلیون دلار به کوین اولی موافقت کرد تا یک دعوای حقوقی طولانی را حل و فصل کند که تقریباً از لحظه اخراج اولی، پسر مورد علاقه او، از مربیگری مردان در سال 2018 آغاز شد.

این توافق پس از آن حاصل شد که یک داور در ژانویه اعلام کرد که کانکتیکات به اولی، یک گارد برجسته سابق که مربی UConn در مسابقات قهرمانی ملی در سال 2014 بود، 11 میلیون دلار باقی مانده در قراردادش را بدهکار است. مدرسه در سال 2018 اولی را در میان تحقیقات NCAA در مورد تخلفات استخدام و پس از دو فصل شکست متوالی اخراج کرد.

در حالی که سخنگوی دانشگاه تصمیم داور در ژانویه را “بی معنی” خواند، لحن در روز پنجشنبه آشتی جویانه بود. در واقع، این توافقنامه شش صفحه ای، که تمام ادعاهای باقی مانده توسط اولی را حل و فصل می کند، هر دو طرف را ملزم می کند که با “بدون نظر” یا کلماتی در این زمینه، به هرگونه پرسش رسانه ای در مورد حل و فصل پاسخ دهند.

اولی در بیانیه ای گفت: “خوشحالم که این موضوع اکنون به طور کامل و در نهایت حل شده است.”

NCAA در نهایت در سال 2019 کانکتیکات را برای یک سری مانورهای دور از قانون تحت نظر Ollie به مدت دو سال به صورت مشروط قرار داد: مدیران دانش آموز آمار بازی های پیکاپ را نگه می دارند و به مربیان گزارش می دهند. هماهنگ کننده ویدیویی که فیلم ها را با بازیکنان تجزیه می کند. یکی از دوستان Ollie که مربی بود و بازیکنان را برای تمرین هزینه نمی‌گرفت. و اولی در حال ترتیب دادن تماسی بین یک سرباز استخدام شده و ستاره های سابق هاسکی، ری آلن و رودی گی.

بازرسان NCAA همچنین اولی را به دروغ گفتن یا گمراه کردن آنها متهم کردند.

Ollie با یک جریمه نمایشی سه ساله مواجه شد که هر مدرسه ای که می خواست او را در آن زمان استخدام کند باید هر شش ماه یکبار به NCAA توضیح دهد که چگونه Ollie از قوانین خود پیروی می کرد. اولی که زمانی به عنوان مربی آینده NBA شناخته می شد، اکنون در حال مربیگری برای الیت الیت است، لیگی برای بازیکنان دبیرستانی و دانشگاهی که آرزوی بازی حرفه ای را دارند.

وکلای اولی استدلال کرده بودند که مدرسه مانند مربی سابق جیم کالهون در تحقیقات قبلی NCAA پشت سر او نبود.

پس از اینکه کانکتیکات در فصل دوم Ollie قهرمانی را به دست آورد، چهار تیم با رتبه بالا را از بین برد – از جمله شماره شماره. رتبه 1 فلوریدا در نیمه نهایی ملی – ثروت آن کاهش یافت. هاسکی ها از آن زمان تاکنون تنها یک بازی از مسابقات NCAA را برده اند و هیچ کدام تحت هدایت مربی جدید، دن هرلی، برنده نشده اند.

Roy Christensen

متخصص اینترنت دانشجو. نینجا فرهنگ پاپ. علاقه مندان پرشور توییتر.

تماس با ما