بررسی فصل 4 “بری”: بیل هدر همچنان از فرصت‌های بی‌سابقه استفاده می‌کند، زیرا سریال در فصل خداحافظی خود ضربه می‌زند.CNN

“بری” از همان ابتدا گرفته شده است، که مطمئناً شانس واقعی فصل چهارم و پایانی است که از همان جایی که فصل سوم متوقف شد، با دستگیری بازیگر هیتمن که تبدیل به قاتل شده است، شروع می شود. این راه را برای فصلی حتی تاریک‌تر هموار می‌کند که جنبه‌ی گروهی نمایش را برجسته می‌کند در حالی که کمی بیش از حد به خطوط مبهم با پروازهای فانتزی تکیه می‌کند.

به لطف «جانشینی»، «بری» در بهار امسال بهترین خداحافظی در شبکه HBO نخواهد بود، اما سریال نامزد جایزه امی نیز جگر خرد شده نیست. منصفانه است که بگوییم، در واقع، اگرچه این قسمت‌ها کاملاً با آنچه قبلاً رفته است مطابقت ندارند، حتی یک «بری» کمتر کشنده هنوز هم بسیار بسیار خوب است.

چرخش مولف بیل هدر به عنوان کارگردان، تهیه کننده و ستاره یکی از غیر قابل پیش بینی ترین سریال های تلویزیون است و فصل جدید حال و هوای قوی «بهتر است با ساول تماس بگیر» را در خود دارد، که ناشی از این واقعیت به ظاهر اجتناب ناپذیر است که بری هدر نمی تواند خود را حفظ کند. زندگی دوگانه برای همیشه

عواقب دستگیری او به دو طرف این معادله شعله ور می شود، از معلم بازیگری اش جین کوزینو (در نقش هنری وینکلر، که هنوز آمیزه ای بزرگ از نفس و نیاز است) و دوست دختر سالی (سارا گلدبرگ) تا گالری سرکش از جنایتکاران خرده پا. در مدار خود، از جمله فوچس (استفان روت) و نوهو هنک (آنتونی کاریگان)، که به طور محتمل در طول سفرهای خود عشق پیدا کرده است، در حالی که به نوعی “بری” را به نامی چهار هجا تبدیل کرده است.

«بری» همیشه با ناراحتی از داشتن قهرمانی که آدم‌ها را می‌کشد دست و پنجه نرم می‌کرد و مسئله همدردی با همنام او در این اپیزودها با شخصیت در زندان حادتر می‌شود. وقتی بری می پرسد: “از دست من عصبانی هستی؟” با ساده لوحی تقریباً کودکانه، فراموش کردن برخی از کارهای وحشتناکی که او انجام داده است، آسان است، حتی اگر جیم ماس (رابرت ویزدام) انتقام جو نتواند.

هادر (که هر قسمت را کارگردانی می‌کرد) همچنین در بازی‌های بصری کمیک تاریک، که در فصل جدید با چند فیلم کوتاه هیستریک توسط چهره‌های واقعی هالیوود، از جمله آنها کارگردان، گیلرمو دل تورو، تقویت می‌شود، که به دلیل تصادفی بودن آن‌ها حتی خنده‌دارتر می‌شوند، برتری دارد.

با این اوصاف، انحرافات سورئال و انحرافات نمایش به سمت فانتزی حواس‌پرت‌تر می‌شود، به‌گونه‌ای که گاهی اوقات کمی بیش از حد ارزشمند به نظر می‌رسد. لطف نجات بخش، به طور مداوم، قدرت بازیگران است، حتی اگر زندان مانعی برای تعامل آنها ایجاد کند.

HBO بیشتر و نه تمام فصل را در دسترس قرار داد، و این سریال به طور موثر مخاطب را در حاشیه نگه می‌دارد و حدس می‌زند که تمام این فصل به کجا ختم می‌شود و رشته‌های مختلف آن چگونه (یا اگر) به هم متصل می‌شوند.

به نظر می‌رسید که احتمال پایان خوش برای همه در سرزمین «باری» هرگز در میان نبود، اما هدر و الک برگ، یکی از خالقانش، مصمم بودند که با شرایط خودشان از این کار خارج شوند، تا آنجا که ممکن است خوب (عمدتا) و به‌طور پراکنده ناامیدکننده باشند. بودن. به همین دلیل است که عصبانی شدن از نمایشی که چنین ریسک‌های خلاقانه‌ای را می‌پذیرد، سخت است، حتی با فصلی که کاملاً قاتل قبلی نیست.

“بری” چهارمین و آخرین فصل خود را در 14 آوریل در ساعت 22 به وقت شرقی از شبکه HBO آغاز می کند که مانند CNN، یکی از واحدهای Warner Bros. Pictures است. کشف.

Cassie Wells

حل کننده مشکل به طرز خشمگینانه ای فروتن. ماون فرهنگ پاپ استاد عمومی موسیقی. متعصب وب هیپستر پسند. ارتباط دهنده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorial