بوریس بکر با یادآوری زندگی «بسیار ترسناک» در زندان، می‌گوید «بهتر است با پسران قوی دوست شوم»CNN

بوریس بکر، بزرگ تنیس، در مصاحبه با کریستین امانپور، خبرنگار سی‌ان‌ان، می‌گوید که از زنده بودنش سپاسگزارم.

بکر در ماه دسامبر پس از گذراندن تنها هشت ماه از محکومیت دو سال و نیم خود به دلیل اتهامات مربوط به پرونده ورشکستگی خود در سال 2017، از زندان هانترکامب آزاد شد.

بلافاصله پس از آزادی، بکر به برنامه تلویزیونی آلمانی Sat 1 گفت که یک زندانی در طول حبسش سعی کرد او را بکشد.

“حس عالی است [to be out]بکر به امانپور گفت. «اجازه بدهید به شما بگویم، فقط زمانی قدر آزادی را می دانید که در زندان به سر می برید. این یک سبک زندگی متفاوت است، این یک دنیای متفاوت است. من الان بیش از سه ماه است که بیرون آمده ام و خوشحالم که زنده اینجا هستم و با شما صحبت می کنم.

زندگی در زندان مکان بسیار خطرناکی است. من از قبل چند تا فیلم دیدم فقط برای اینکه کمی خودم را آماده کنم، اما اینطور انتظار نداشتم. خیلی ترسناکه این یک مجازات واقعی است. منظورم این است که قرار است زندان همین باشد، اما این یک مجازات واقعی است که آزادی و معاش شما را می گیرد.

تنها پولی که شما دارید شخصیت و شخصیت شماست – به معنای واقعی کلمه – و بهتر است با پسران قوی دوست شوید زیرا به محافظت نیاز دارید، به گروهی از مردم نیاز دارید که مراقب شما باشند.

بوریس بکر پس از بازنشستگی به یک کارشناس تنیس تبدیل شد.

قهرمان شش دوره گرند اسلم، این مرد 55 ساله در آستانه انتشار مستند جدیدی از زندگی و حرفه خود با عنوان «بوم!» با امانپور صحبت می کرد. رونق! جهان در مقابل بوریس بکر.

این مستند دو قسمتی که در 7 آوریل از اپل تی وی پخش می شود، اثر کارگردان برنده اسکار الکس گیبنی و تهیه کننده برنده اسکار جان باتسک است که بیش از سه سال تا زمان صدور حکم او در آوریل 2022 به بکر دسترسی ویژه داشت. . .

گیبنی به امانپور گفت: “من در ابتدا مجذوب انجام یک مستند درباره بوریس شدم، زیرا من یک طرفدار بزرگ تنیس بودم، البته، و بوریس یکی از بازیکنان بزرگ تمام دوران است.”

بنابراین وقتی جان باتسک به من نزدیک شد و گفت: “آیا شما علاقه مند به انجام این کار هستید؟” به او گفتم: “تو من را در بوریس داشتی.”

اما چیز دیگری که برای من جالب بود، دیده بودم که بوریس نقش کوتاهی را در فیلمی به نام «عشق یعنی صفر» بازی می‌کند و به ندرت پیش می‌آید که ورزشکاری با قد و قامت بوریس را پیدا کنید که بتواند به شیوایی که بوریس می‌تواند درباره آن صحبت کند. ورزش، و همچنین در مورد عناصر روانی تنیس.

بنابراین این مهارت بوریس به عنوان یک بازیکن و همچنین به عنوان یک داستان سرا بود که من را برای ساختن داستان واقعاً مجذوب کرد.

این مستند به رشد بی نظیر بکر به ستاره شدن پس از قهرمانی در ویمبلدون در سن 17 سالگی و زندگی شخصی پرمخاطب او می پردازد.

data-duration=”18:41″ data-source-html=” منبع: CNN
data-fave-thumbnails=”{“big”: { “uri”: “https://media.cnn.com/api/v1/images/stellar/prod/220429120424-boris-becker.jpg?c=16×9&q = h_540,w_960,c_fill” }، “small”: { “uri”: “https://media.cnn.com/api/v1/images/stellar/prod/220429120424-boris-becker.jpg?c=16×9&q = h_540,w_960,c_fill” } }” data-vr-video=”” data-show-html=” امان پور ” data-check-event-based-preview=”” data-network-id=”” data-details = “”>

بوریس بکر، تنیسور سابق، در 29 آوریل 2022 به دادگاه سلطنتی Southwark در لندن می‌آید. - بوریس بکر، ستاره سابق تنیس، روز جمعه متوجه خواهد شد که آیا پس از مجرم شناخته شدنش توسط دادگاه بریتانیا در مورد اتهامات مربوط به سال 2017 خود، با محکومیت طولانی زندان مواجه است یا خیر. ورشکستگی  قهرمان شش دوره گرند اسلم، 54 ساله، به دلیل انتقال مقادیر زیادی پول از حساب تجاری خود، عدم اظهار اموال در آلمان و کتمان 825000 یورو (866500 دلار) بدهی و سهام در یک شرکت فناوری محکوم شد.  (عکس از آدریان دنیس / خبرگزاری فرانسه) (عکس از آدریان دنیس/ خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)

بوریس بکر: اگر زندان تو را تحقیر نکند، نمی دانم چه خواهد شد.

بکر در طول دوران کاری درخشان خود، 49 عنوان قهرمانی، از جمله شش گرند اسلم و طلای المپیک را به دست آورد، پیش از آن که پس از پایان دوران بازیگری او، پخش کننده و مربی تنیس – به ویژه نواک جوکوویچ – شد.

گیبنی توضیح می دهد که او با چشم انداز گفتن داستان ظهور و سقوط بکر و همچنین چیزی که او آن را قوس رستگاری افسانه آلمانی می نامد، مجذوب شد.

ما شروع کردیم به بررسی کمی عمیق‌تر برخی از شرایطی که بوریس را به زندان کشاند و یک مصاحبه طولانی با بوریس درست سه روز قبل از صدور حکم انجام دادیم، در حالی که او نمی‌دانست دقیقاً چه اتفاقی قرار است برایش بیفتد. گیبنی می گوید.

در آن لحظه بود که او خیلی صادقانه با زندگی خود حساب می کرد، به نحوی که در فیلم کاملاً قدرتمند است، اما نگاه اجمالی در انتهای داستان یک داستان رستگاری است.

به این معنی که اشتباهاتی مرتکب شد، تاوان آنها را پرداخت کرد و اکنون فرصتی برای بوریس وجود دارد که فصل جدیدی بنویسد.

بکر زندگی خود را به همان شیوه ای که در یک مسابقه تنیس انجام می دهد منعکس می کند و از پیروزی های خود در دو ست به پایین به عنوان استعاره ای برای جایی که در حال حاضر خود را می یابد استفاده می کند.

بکر به یاد می‌آورد که در تنیس، مانند زندگی، همه چیز “هیچ وقت آسان نبود” و “همیشه کمی سخت بود”.

او می‌گوید: «اما مهم‌ترین امتیاز آخرین امتیاز است، نه اولین، و برنامه من کسب آخرین امتیاز است.

این خط قرمز در تمام زندگی حرفه ای و خصوصی من است. بله، من گاهی اوقات به دلایل درست یا نادرست، آزمایش ها و مشکلاتی را پشت سر می گذارم، اما هرگز تسلیم نمی شوم. وقتی الکس در مورد فصل بعدی صحبت کرد، من دارم فصل سومم را می سازم، احتمالاً آخرین فصلم، همینطور که صحبت می کنیم.

بکر سه عنوان قهرمانی ویمبلدون را در انفرادی کسب کرد.

“آره، من باید این کار را می کردم و باید آن کار را می کردم، اما در گذشته شما همیشه باهوش تر هستید. من کاری را که انجام داده‌ام انجام داده‌ام، حقوقم را پرداخت کرده‌ام و برای بازگشت آماده هستم.»

بکر می‌گوید زمانی که در زندان بود «زمان کافی برای تأمل» داشت، و به اشتباهاتی که مرتکب شده بود فکر می‌کرد، اما هر حس «احساس متاسف شدن برای خود» چندان دوام نیاورد زیرا «باید روز بعد بلند شوید و به معنای واقعی کلمه زنده بمانید». ”

بکر زندگی در زندان را “مبارزه برای بقا” روزانه می نامد.

این مرد 55 ساله همچنین خاطرات خوبی را در دوران زندان به یاد آورد، پیروزی در 4 ست بازگشت او مقابل آندره آغاسی در نیمه نهایی ویمبلدون در سال 1995، بازی خاصی که او “یک یا دو بار” به آن فکر می کرد.

بکر می گوید: «اگر زندان شما را تحقیر نمی کند، نمی دانم چه خواهد شد. وقتی به معنای واقعی کلمه همه چیز را از دست می دهید و برای 231 روز به یک سلول بسیار کوچک می روید، اگر این شما را فروتن نکند، به هر حال گم شده اید.

من وقت داشتم که فراموش نکنم از کجا آمده ام، اما همیشه بد نبود. من چیزهای خوبی به دست آورده ام، چند پیروزی کسب کرده ام، در این مسیر با افراد خوبی آشنا شده ام. مخصوصاً در یکی دو سال آخر که سختی می کشید، زمانی که واقعاً گم شده اید، تعداد افرادی که با شما هستند لحظه به لحظه می روند.

«فقط تعداد انگشت شماری از مردم ماندند و به خاطر آنها هرگز امیدم را از دست ندادم. آنها بخشی از تیم جدید من هستند که در تلاش هستند به من کمک کنند تا برگردم.”

Ainsley Murphy

بشارت دهنده آبجو Wannabe. نویسنده فداکار جنرال الکل نینجا. دانشجو. متخصص زامبی خالق مستقل متعصب سفر

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorial