هیاهوی جدید در مورد تهیه کولر گازی Evoli

ابعاد BWAC12WT 13.8"x17.1"x28.1" و وزن 81.8 پوند است. دارای کنترل از راه دور ساده و صفحه نمایش LED دیجیتال با برنامه ریزی تایمر 24 ساعته که به شما امکان می دهد دمای هوا را با وجود جایی که هستید به طور دقیق مدیریت کنید. ابعاد محصول 21.5 اینچ در 19 است. 8 "x14.7" و وزن 72.8 پوند. تهویه مطبوع 12000 BTU که برای نصب روی پنجره در نظر گرفته شده است و برای خنک کردن تجاری مسکونی/سبک ساخته شده است، کارکرد آن بدون دردسر است و دارای عملکردی مانند گزینه فقط فن، کنترل از راه دور، حالت رطوبت زدایی و غیره است.

Preparation Of Evoli Air Conditioner

دارای 3.8 پینت در ساعت رطوبت زدایی هوای داخل اتاق شما را بسیار خنک تر و راحت تر می کند. چه کسی می داند در حال حاضر چه اتفاقی در داخل دیوارهای خارجی می افتد که آب زیادی را در طول چندین ماه بهار و تابستان جذب کردند تا اینکه Home Builder در اواخر جولای سایدینگ را نصب کرد و کارهای نما را به پایان رساند؟

با استفاده از تهویه مطبوع قابل حمل Vremi 12000 BTU در تابستان طاقت فرسا شاداب بمانید! به دنبال یک راه اندازی ساده، با استفاده از دستورات صوتی برای اجرای AC خود، راحتی هندزفری را تجربه کنید! با کولر گازی 12000 BTU 115V مجهز به پنجره LG LW1216ER، آسایش خنک را در تابستان امسال به ارمغان بیاورید!

AC با کیفیت بالا و کارکرد آسان Vremi برای راحتی با پنل کنترل قابل برنامه ریزی طراحی شده است. شما یک کمپرسور با کیفیت بالا برای اطمینان از دوام و عملکرد آن برای استفاده منظم دارید، تمیز کردن فیلتر آسان و سریع است. از خانه ای خنک و راحت با AC LG دارای گواهی Energy Star لذت ببرید که فراتر از انتظارات شما خواهد بود، قلب را با کیفیتی قوی می تپد و عملکرد در انتظار اضافه شدن به فضای زندگی شماست.

به سادگی فیلتر را در حالی که چراغ چک خودکار فیلتر روشن است بیرون بکشید، آن را به روش زیر آب جاری بشویید، آن را دوباره نصب کنید و از هوای تمیز، خنک و تازه لذت ببرید. به سادگی AC را به قسمت خنک کننده دلخواه بچرخانید، شیلنگ 5.6 اینچی و آداپتور کشویی پنجره را ببندید و AC را روشن کنید!

با ورمی گرما را در خانه/دفتر به راحتی غلبه کنید.

تایمر قابل تغییر 24 ساعته آن اتاق را تا دمای 18 تا 32 درجه سانتی گراد (64 تا 90 درجه فارنهایت) خنک می کند. دارای 4 حالت خنک، فن، خشک، به علاوه خواب. این دستگاه به حالت‌های خودکار خواب، خشک و فن مجهز شده است. با ورمی گرما را در خانه/دفتر به راحتی غلبه کنید. ولتاژ قابل حمل Vremi 12000 BTU اتاق های 350-500 فوت مربع را به راحتی خنک می کند. 57.2 پوند سفید رنگ 53dB Vremi یک AC قابل حمل غالب است. AC قابل حمل 17.3"x28.2"x14" دارای چرخ های غلتشی داخلی است تا دستگاه را بدون زحمت به هر اتاقی که پنجره قابل دسترسی دارد منتقل کند.

General Air Conditioner Representative

چرخ ها امکان جابجایی واحد با ظاهری براق را فراهم می کنند. ASHRAE با 12000 BTU (6500 BTU در استاندارد SACC 2017)، این واحد را می توان حتی در پنجره های معمولی با بازشو مستقیم نصب کرد. زباله: معمولاً یک سطل زباله در آشپزخانه وجود دارد.

Preparation of Evoli air conditioner

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه کولر گازی پرتابل به این وبسایت بروید – مطالعات توصیه شده – وب سایت خود باشید.

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorial